Подаруйте екскурсію підземеллями Києва!

подарували вже 11 893 разів
200 грн
1 людина
90 хв.
Проходить у групі
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Спуск до основної дренажної системи Києва — Микільської. Протяжність підземного маршруту — 2,5 км. Перед початком клієнту видадуть бахіли, гумові чоботи, ліхтарик і за необхідності каску. Під час екскурсії гід покаже різні андеграунд-місця та поділиться історіями підземних досліджень. Учасник зможе побачити кімнату дигера та пройти через екстремальний «собачий лаз». Екскурсія проходить в групі до 17 осіб.

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Агентство відкрилося для клієнтів у 2004 році. За цей час VIP-гостями компанії встигли стати Елтон Джон, гурт «Акваріум», «Квартет І» та група «Ноль». Офіс екскурсійного бутика знаходиться в центрі міста — у 4 хвилинах ходьби від Києво-Могилянської академії.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Цікавий Київ - Екскурсії по Києву https://www.interesniy.kiev.ua/ Місце зустрічі погоджується з партнером

95 відгуків

Юлия
10 лютого 2019
Все очень понравилось! Круто, необычно и познавательно!
Катя
9 лютого 2019
Замечательно! Рекомендую. Это Киев с другой стороны.
Анна
27 січня 2019
Отличный экспириэнс. Хороший формат для подарка.
Александра
12 січня 2019
Это увлекательное мини-путишествие по казалось бы знакомым местам, правда под землёй! На подобной экскурсии я была впервые и всем, кто собирается идти первый раз - обязательно одевайтесь в одежду удобную и которую не жалко испачкать. Будьте готовы к тому, что почти вся экскурсия происходит на полусогнутых ногах)) Но впечатление понравилось, было интересно!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.