Подаруйте екскурсію в Умань для компанії!

подарували вже 37 рази
2400 грн
4 людини
до 6 годин
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Друзі вирушать у дендропарк «Софіївка», який розкинувся на території понад півтораста гектарів. Гід зустріне групу біля ст. м. «Палац "Україна"». Тут буде чекати автобус, який відвезе приятелів в Умань. У дорозі пасажири дізнаються про історію місцевого краю. Після прибуття компанія вирушить на пішу екскурсію парком. Вони оглянуть незвичайні фонтани, названі на честь персонажів давньогрецьких і римських міфів. Друзі побачать пам'ятник Еврипіду, Темпейську долину, острів Лесбос, джерело Гіппокрени, статуї Аполлона й Орфея, водоспад «Три сльози», Критський лабіринт, грот Венери та багато іншого. У вільний час після екскурсії компанія зможе відпочити й влаштувати прогулянку за власним маршрутом. Увечері друзі вирушать назад до Києва.

Чому ми вибрали туроператора Svitlana Tour

У вартість поїздки входять послуги екскурсовода, трансфер і страхування. Компанія працює з 2005 року й організовує тури Україною, Європою, Туреччиною, ОАЕ, Домініканською Республікою. Туроператор співпрацює з досвідченими гідами.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Svitlana Tour - Туроператор https://svitlanatour.com.ua/ Черкаська обл., м. Умань, Дендропарк «Софіївка»

13 відгуків

Елена
Вчора
Поездка была замечательная, увлекательная и интересная скучать не пришлось даже в дороге, а парк превосходный впечатлений масса,хочется ещё раз туда поехать только в другое время года и он по новому для меня откроется.
Анастасия
Вчора
спасибо Bodo за большой выбор впечатлений. Экскурсия в Уманьский парк Софиевка отлично подойдет для отдыха на выходных. Хорошая экскурсия, в которой мы снова открыли для себя Украину. Хорошая организация тура, отдельное спасибо гиду за экскурсию
Валентина
23 червня 2019
Были с мужем 22 06 2019) Экскурсия просто супер! Комфортабельный транспорт,гид такая молодец
Dimitri
23 червня 2019
Все было супер, мы с женой отлично провели время, спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.