Подаруйте екскурсію в Умань для компанії!

подарували вже 27 рази
2400 грн
4 людини
до 6 годин
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Друзі вирушать у дендропарк «Софіївка», який розкинувся на території понад півтораста гектарів. Гід зустріне групу біля ст. м. «Палац "Україна"». Тут буде чекати автобус, який відвезе приятелів в Умань. У дорозі пасажири дізнаються про історію місцевого краю. Після прибуття компанія вирушить на пішу екскурсію парком. Вони оглянуть незвичайні фонтани, названі на честь персонажів давньогрецьких і римських міфів. Друзі побачать пам'ятник Еврипіду, Темпейську долину, острів Лесбос, джерело Гіппокрени, статуї Аполлона й Орфея, водоспад «Три сльози», Критський лабіринт, грот Венери та багато іншого. У вільний час після екскурсії компанія зможе відпочити й влаштувати прогулянку за власним маршрутом. Увечері друзі вирушать назад до Києва.

Чому ми вибрали туроператора Svitlana Tour

У вартість поїздки входять послуги екскурсовода, трансфер і страхування. Компанія працює з 2005 року й організовує тури Україною, Європою, Туреччиною, ОАЕ, Домініканською Республікою. Туроператор співпрацює з досвідченими гідами.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Svitlana Tour - Туроператор https://svitlanatour.com.ua/ Черкаська обл., р. Умань, Дендропарк "Софіївка"

4 відгуки

Татьяна
13 лютого 2019
Это уже моя не первая поездка в Умань, но впервые на экскурсию :) Раньше там была еще совсем маленькой и "Софиевку" почти не помню. Поэтому была очень рада наконец вернуться в эти края, и сразу с семьей. Спасибо детям за такой уникальный подарок!
Анатолий
6 лютого 2019
Интересная, познавательная экскурсия. Жене очень понравилось, сделали много красивых фото. Хороший сервис - комфортно доехали туда и вернулись обратно. Кто не был в Софиевке, обязательно посетите!
Ина
17 липня 2018
Экскурсия в парк Софиевка в Умани состоялась 15.07.2018. Выбрали эту экскурсию потому, что это лучший парк в Украине. Наибольшее впечатление получили от организации путешествия. Гид Хрыстя очень расширила познание в краеведческих вопросах. Водитель Юрий респект! Безопасность и ответственность - высшая оценка! Парк это сказка. Настолько прекрасно. Вообщемо что еще написать: буду всем рекомендавать Бодо и турагенство СветланаТур. Спасибо!
Алина
2 травня 2018
Замечательная экскурсия, даже не представляла, что парк такой огромный! Огромное спасибо гиду - очень много интересного рассказал. Попали в отличное время - все цветет как раз! Супер!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.