Подаруйте експрес-фотосесію!

подарували вже 7 142 разів
1200 грн 1 люд. 60 хв.
1200 грн
1 людина
60 хв.
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Перш за все модель обговорить усі нюанси з фотографом. Він допоможе стати розкутішим і підготуватися до зйомки. Завдяки порадам фахівця можна втілити на знімках усі свої задумки. Майстер відобразить на фото вдалі пози та дасть багато корисних рекомендацій. Серію знімків (від 50 до 70) модель отримає протягом 10 днів. Кращі кадри пройдуть професійну ретуш, на що знадобиться стільки ж часу.

Чому варто спробувати експрес-фотосесію

Фотосесія в експрес-форматі нічим не поступається її більш тривалим аналогам: з моделлю працює професійний фотограф, а зйомку можна провести в одній зі студій на вибір. Знімальні павільйони розділені на оригінальні інтер'єрні зони, тут є набір фонів та аксесуарів для зйомки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Elephant - Фотостудія http://studioelephant.com.ua/ м. Вокзальна, вул. Солом'янська, 5

287 відгуків

Ксенія
Сьогодні
Фотограф Віка - дуже хороша дівчинка, вдячна їй!;)
Яна
13 червня 2019
https://www.facebook.com/100017445134740
Я вважаю, що найкращий подарунокце враження! А bodo найкращі організатори вражень. Дякую, за оперативну роботу❤️
Татьяна
13 червня 2019
Дочка (11 лет) получила подарочный сертификат на день рождения
Світлана
10 червня 2019
Нещодавно отримала чудову можливість зануритися в атмосферу студійноі фотозйомки у студії Frontpage. Відчувається злагоджена робота команди Bodo, що ретельно продумує організацію заходу, починаючи від інформаційного супроводу і завершуючи збором інформації щодо настрою і враження від наданих послуг. Береться до уваги побажання клієнта, ставляться запитання щодо бажаної атмосфери, настрою, дати і часу проведення враження, а також надається супровідна інформація щодо рлзташування локаціі, додаткових опцій, можливості перенесення заходу. Персонал студії уважний, враховує думку клієнта, надає коректні рекомендації в процесі фотосесії, водночас не втручаючись в особистий простір об'єкта фотозйомки. Усім гарних вражень!)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.