Подаруйте майстер-клас гри на електрогітарі!

подарували вже 6 300 разів
350 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Заняття з гри на електрогітарі пройде індивідуально. Викладач складе план уроку в залежності від навичок учня. Новачка навчать виконувати акорди або прості рифи, а також користуватися комбопідсилювачем. Педагог розповість про різні види апаратури: підсилювачі, педалі ефектів, процесори та ін. Музикант із досвідом може відпрацювати імпровізацію, композиції в різних напрямах або експериментальні техніки. Інструмент нададуть на місці.

Чому ми вибрали «Рок-школу»

Усі викладачі школи — музиканти, які виступають із власними групами та постійно гастролюють. Кожен вільно володіє різними стилями гри, тому зможе навчити техніці Ван Халена, Хендрікса або Слеша. Складаючи план уроку, наставник відштовхується від побажань учня та не змушує вивчати тільки класику. «Рок-школа» працює за власною програмою, яка дозволяє оволодіти інструментом набагато швидше. Місце проведення заняття можна вибрати самостійно — філії розташовані на лівому і правому берегах Києва.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Рок-школа http://rockschool.com.ua/ м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А

71 відгук

Володимир Сендецький
Сьогодні
https://www.facebook.com/100001198542848
Хороше враження :)
Игорь
Сьогодні
https://www.facebook.com/100002160972180
Ничего особенного. Наверное это больше подходит для людей которые хотя-бы немного умеют играть. Но было прикольно подержать гитару в руках.
Денис
6 лютого 2019
https://www.facebook.com/100009184013435
Все отлично
Любовь
6 лютого 2019
Дякую за урок гри на гітарі, був сертифікат на електро, але до душі мені акустична, тож я задоволена, що запропонували і заняття провели саме на ній.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.