Подаруйте майстер-клас фаєр-шоу!

подарували вже 6 071 разів
500 грн 1 люд. 90 хв.
500 грн
1 людина
90 хв.
Доступно з 9 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Навчання жонглюванню стаффом — спеціальним жезлом із ґнотами на кінцях. Спершу учень дізнається, як поводитися з реквізитом без вогню: тримати в руках, описувати кола, підкидати в повітря. Потім наставник запропонує випробувати нові знання на практиці з палаючими ґнотами.

Чому ми вибрали школу вогню Soul Fire

Студія працює більше 10 років. Артисти школи регулярно виступають на різних фестивалях, концертах і розважальних програмах. Заняття доступні в будь-яку пору року: в теплий період урок проходить на вулиці, взимку — в приміщенні.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Soul Fire - Школа вогню http://soulfire.kiev.ua/ м. Дарниця, вул. Юності, 1а, школа "The educational complex "Dominant"

20 відгуків

Надія
26 травня 2019
https://www.facebook.com/100000798475225
Майстер-клас із фаєр-шоу був неперевершеним) залишилось стільки позитивних емоцій та вражень, що вистачить ще на довго цього запалу)
Света
16 травня 2019
https://www.facebook.com/100001443050712
Очень понравилось занятие. Я даже не думала, что будет так интересно. Мастер подстраивается под мышление ученика и чудо произошло, я научилась! Несмотря на страх. Я в восторге. Впечатление отличное, впечатление огонь!!
Евгений
14 серпня 2018
Спасибо большое жене за интересный опыт и необычной впечатление! Мастер-класс очень понравился, никогда ничего подобного не пробовал. Спасибо преподавателю, который доступно все объяснил и показал. В конце у меня получилось очень эффектно исполнить пару простых трюков с огнем. Для тех, кто любит нескучные подарки, то что на надо!
Светлана
31 жовтня 2016
На мастер-класс шла совершенно не готовой жонглировать с огнем. Считала, что это опасно и сложно, особенно для девушки (жаль, что не прочла отзывы про счастливых детей перед этим). Но на деле все оказалось очень весело, доступно и захватывающе! Тренер успел за 40 мин в зале обучить меня нескольким трюкам и мы отрепетировали связку так, что получилось готовое мини-выступление на 5 мин с моей скоростью. Репетировали в теплом зале с зеркалами, а поджигать ходили на улицу. Огромное спасибо тренеру за терпение, поддержку и оптимизм.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.