Подаруйте fishmassage!

подарували вже 33 871 разів
300 грн
1 людина
30 хв.
Доступно з 2 років
Використати до 31.12.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Клієнт відвідає екзотичний пілінг-масаж стоп за участю маленьких гарра руфа. Це вид рибок із сімейства коропових, що мешкають у прісних водах східних країн. Вони акуратно пощипують шкіру, оновлюючи її верхній шар, а ферменти, що містяться в слині, надають пом'якшувальний ефект. Після сеансу майстер зробить легкий масаж і змаже стопи живильним кремом або олією.

Чому ми вибрали масажний салон Fish Massage

Салон працює вже 7 років і надає ексклюзивну послугу масажу рибками в Києві. Стерильність води в акваріумі здійснюється за рахунок спеціальної системи фільтрації та ультрафіолетового випромінювання. У рибок гарра руфа немає зубів, вони використовують тільки свої губи, щоб прибрати ороговілі клітини шкіри.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Fish Massage - Масажний салон http://www.fishmassage.ua/ м. Оболонь, пр-т Оболонський, 1Б, ТРЦ

1 103 відгуки

Сергей
21 квітня 2019
необычные ощузения. очень понравилось
Александра
21 квітня 2019
Всё супер, классное впечатление, очень понравилось моей маме, обслуживание на высшем уровне, массаж прекрасный
Ольга
18 квітня 2019
https://www.facebook.com/100010559505810
Впечатление очень понравилось. Хорошее обслуживание, очень приятная девушка обслуживала. Не смотря на мое опоздание меня приняли без проблем и услуга длилась почти в 2 раза дольше. Получила полный релакс
Grakova Alla
9 квітня 2019
https://www.facebook.com/100010114334188
Дети подарили сертификат, не очень хотелось идти. Мы и не ожидали что нам так понравится. Море положительных впечатлений от процедуры, лёгкость в теле и ногах, прекрасная обстановка, девушка профессионально сделала массаж. Нам очень понравилось и мы с радостью расскажем друзьям о вас. Процветания вам, успехов . Спасибо

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.