Подаруйте відвідування флоат-капсули для двох!

подарували вже 287 рази
1400 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Флоатинг — це методика розслаблення, яка передбачає плавання на поверхні води без особливих зусиль. Перед сеансом гостей проведуть у різні кімнати, де вони зможуть прийняти душ і переодягнутися. Потім вони зануряться у спеціальні капсули, які наповнені водою. Завдяки високій концентрації лікувальної солі утримуватися на поверхні буде просто. Після процедури необхідно прийняти душ.

Чому ми вибрали студію флоатингу Cloud Nine

Студія розташована недалеко від станції метро «Олімпійська». Для процедури використовується лікувальна англійська сіль. Вона багата мінералами та дбайливо доглядає за шкірою. Усередині самої капсули темно та не чути сторонніх звуків.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Cloud Nine - Float Studio http://cloudnine.com.ua/ м. Олімпійська, вул. Василя Тютюнника, 5А-Б

16 відгуків

Татьяна
13 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001656850918
Замечательно! *****
Олена
12 лютого 2019
https://www.facebook.com/100008898729600
Чудове відчуття невагомості, спокою, розслаблення під час процедури доповнюється гладенькою та шовковистою шкірою після. Це справжня насолода.. Рекомендую!
Марина
10 лютого 2019
Считаю, что это необходимо попробовать каждому человеку, независимо от его фобий и предрассудков. В конце сеанса ощущается состояние чистого сознания и полное расслабление. Плюс ко всему, прекрасный сервис и очень отзывчивый персонал. Это любовь
Юлия
3 лютого 2019
Всё очень понравилось. После процедуры целый день ощущала лёгкость в теле и душевный комфорт.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.