Подаруйте відвідування флоат-капсули для двох!

подарували вже 438 рази
1500 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Флоатинг — це методика розслаблення, яка передбачає плавання на поверхні води без особливих зусиль. Перед сеансом гостей проведуть у різні кімнати, де вони зможуть прийняти душ і перевдягнутися. Потім вони зануряться в спеціальні капсули, які наповнені водою. Завдяки високій концентрації лікувальної солі утримуватися на поверхні буде просто. Після процедури необхідно прийняти душ.

Чому ми вибрали студію флоатингу Cloud Nine

Студія розташована недалеко від станції метро «Олімпійська». Для процедури використовується лікувальна англійська сіль. Вона багата на мінерали та дбайливо доглядає за шкірою. Усередині самої капсули темно та не чути сторонніх звуків.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Cloud Nine - Float Studio http://cloudnine.com.ua/ м. Олімпійська, вул. Василя Тютюнника, 5А-Б

49 відгуків

Валентина
5 червня 2019
https://www.facebook.com/100003304333221
Очень понравилось, первые 15 минут сложно было расслабиться, но потом все было круто, выключила свет и задремала. Ощущения, что лежишь в самой удобной и мягкой кроватке, а на самом деле на воде, поддерживает температуру тела. Один раз посетить точно стоит. Перед процедурой принимаете душ и после, средства для душа и мытья головы есть, дают тапочки, беруши, полотенца. Процедура проводиться в обнаженном виде. Советую вообщем)
Ирина
5 червня 2019
Отличная услуга! Флоат- капсула это прекрасные способ расслабится и погрузится в свои мысли!! Предоставляются все базовые необходимые средства для комфортного пребывание. Чисто, аккуратно, масса удовольствия - буду посещать ещё и рекомендовать подругам.
Тимофей
3 червня 2019
Отлично
Марина
2 червня 2019
Флоат-капсула, это нечто!!!! Очень расслабляет. Обслуживание просто супер!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.