Подаруйте відвідування флоат-капсули!

подарували вже 1 383 разів
800 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Флоатинг — оздоровча процедура, яка дозволяє повністю розслабитися, плаваючи на поверхні води без особливих зусиль. Гостя проведуть до окремої кімнати, де він зануриться в спеціальну капсулу. Всередині неї нічого не чути і панує темрява. Капсула наповнена водою, в якій розчинена велика кількість солі. Завдяки цьому тіло буде легко утримуватися на поверхні. Перед сеансом і після його завершення необхідно прийняти душ.

Чому ми вибрали студію флоатингу Cloud Nine

Студія знаходиться в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Олімпійська». Початок і кінець процедури супроводжуються приємною музикою. Для сеансу використовується англійська лікувальна сіль, збагачена мінералами. Вона позитивно впливає на стан шкіри і допомагає вивести токсини з організму.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Cloud Nine - Float Studio http://cloudnine.com.ua/ м. Олімпійська, вул. Василя Тютюнника, 5А-Б

49 відгуків

Валентина
5 червня 2019
https://www.facebook.com/100003304333221
Очень понравилось, первые 15 минут сложно было расслабиться, но потом все было круто, выключила свет и задремала. Ощущения, что лежишь в самой удобной и мягкой кроватке, а на самом деле на воде, поддерживает температуру тела. Один раз посетить точно стоит. Перед процедурой принимаете душ и после, средства для душа и мытья головы есть, дают тапочки, беруши, полотенца. Процедура проводиться в обнаженном виде. Советую вообщем)
Ирина
5 червня 2019
Отличная услуга! Флоат- капсула это прекрасные способ расслабится и погрузится в свои мысли!! Предоставляются все базовые необходимые средства для комфортного пребывание. Чисто, аккуратно, масса удовольствия - буду посещать ещё и рекомендовать подругам.
Тимофей
3 червня 2019
Отлично
Марина
2 червня 2019
Флоат-капсула, это нечто!!!! Очень расслабляет. Обслуживание просто супер!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.