Подаруйте відвідування флоат-капсули!

подарували вже 894 рази
800 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Флоатинг — оздоровча процедура, яка дозволяє повністю розслабитися, плаваючи на поверхні води без особливих зусиль. Гостя проведуть до окремої кімнати, де він зануриться в спеціальну капсулу. Всередині неї нічого не чути і панує темрява. Капсула наповнена водою, в якій розчинена велика кількість солі. Завдяки цьому тіло буде легко утримуватися на поверхні. Перед сеансом і після його завершення необхідно прийняти душ.

Чому ми вибрали студію флоатингу Cloud Nine

Студія знаходиться в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Олімпійська». Початок і кінець процедури супроводжуються приємною музикою. Для сеансу використовується англійська лікувальна сіль, збагачена мінералами. Вона позитивно впливає на стан шкіри і допомагає вивести токсини з організму.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Cloud Nine - Float Studio http://cloudnine.com.ua/ м. Олімпійська, вул. Василя Тютюнника, 5А-Б

16 відгуків

Татьяна
13 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001656850918
Замечательно! *****
Олена
12 лютого 2019
https://www.facebook.com/100008898729600
Чудове відчуття невагомості, спокою, розслаблення під час процедури доповнюється гладенькою та шовковистою шкірою після. Це справжня насолода.. Рекомендую!
Марина
10 лютого 2019
Считаю, что это необходимо попробовать каждому человеку, независимо от его фобий и предрассудков. В конце сеанса ощущается состояние чистого сознания и полное расслабление. Плюс ко всему, прекрасный сервис и очень отзывчивый персонал. Это любовь
Юлия
3 лютого 2019
Всё очень понравилось. После процедуры целый день ощущала лёгкость в теле и душевный комфорт.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.