Подаруйте флоатінг для двох!

подарували вже 3 057 разів
1000 грн
2 людини
60 хв.
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Попередньо прийнявши душ, гості зануряться у невеликі флоат-басейни — кожен у свій. Вода у ванні збагачена великою кількістю солі, що дозволить тілу весь час утримуватися на плаву. Для сеансу підготують окрему кімнату: можна просто закрити очі та слухати заспокійливу музику. Перед процедурою кожному нададуть усе необхідне: надувну подушку під голову, беруші, капці та рушники.

Чому ми вибрали Gallery Studio

Сеанс проходитиме у кімнаті з тьмяним світлом, яка зовнішньо нагадує печеру. Вода в басейні насичена лікувальною англійською сіллю — вона корисна для здоров'я суглобів, шкіри та волосся. Після кожного сеансу вода фільтрується. Після процедури можна відпочити в залі зі штучним водоспадом і зеленню.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Gallery Studio http://www.gallerystudio.com.ua/floating-spa/ м. Печерська, вул. Цитадельна 4/7

157 відгуків

Оксана
13 лютого 2019
Дуже сподобалося. Найрозслаблюючий відпочинок в моєму житті. Всім рекомендую. Також привітний персонал і комфортний салон.
Нина
11 лютого 2019
Очень понравилось! Приятный вежливый персонал, интересная полноценная инструкция. Комфортные условия, а самое интересное, что ты погружаешься в воду и как будто паришь в невесомости, даже не умеющий плавать будет чувствовать себя уверенно, т.к. вода тебя выталкивает на поверхность. Тихая ненавязчивая музыка помогает максимально расслабиться. Я очень довольна подарком от своих коллег. Всем спасибо!!!
Роман
11 лютого 2019
все супер - понравилось
Ольга
11 лютого 2019
https://www.facebook.com/100009898950561
Класна процедура. Давно хотіла спробувати, але якось не склалось. А тут подарували сертифікат на день народження. Ніколи не думала, що година в темряві в солоний воді може так розслабити. Дуже ввічливий персонал, чистий гарний салон.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.