Подаруйте флоатинг для двох!

подарували вже 3 354 разів
1400 грн
2 людини
60 хв.
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Попередньо прийнявши душ, гості зануряться у невеликі флоат-басейни — кожен у свій. Вода у ванні збагачена великою кількістю солі, що дозволить тілу весь час утримуватися на плаву. Для сеансу підготують окрему кімнату: можна просто закрити очі та слухати спокійну музику. Перед процедурою кожному нададуть усе необхідне: надувну подушку під голову, беруші, капці та рушники.

Чому ми вибрали Gallery Studio

Сеанс проходитиме у кімнаті з тьмяним світлом, яка зовнішньо нагадує печеру. Вода в басейні насичена лікувальною англійською сіллю — вона корисна для здоров'я суглобів, шкіри та волосся. Після кожного сеансу вода фільтрується. Після процедури можна відпочити в залі зі штучним водоспадом і зеленню.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Gallery Studio http://www.gallerystudio.com.ua/floating-spa/ м. Печерська, вул. Цитадельна 4/7

240 відгуків

Людмила
20 червня 2019
Получила огромное удовольствие от флоатинга. Сам салон удобно расположен, не было трудностей с бронированием даты и времени, учитывая что сертификат был мне подарен через bodo. Спасибо за прекрасный опыт флоатинга!
Юлія
19 червня 2019
Неймовірно сподобалося! Це просто бомба! Я в захваті від усього : в цілому і в деталях! Марина і Юля (яка вчора детально розповідала мені маршрут до метро) - чудові! Буду всім радити! Дякую!!!
Карина
18 червня 2019
Хорошее обслуживание и классное впечатление)
Дмитро
18 червня 2019
https://www.facebook.com/100004730883858
Послуга та сервіс якісний. Флоатинг рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.