Подаруйте флоатінг для двох!

подарували вже 3 280 разів
1000 грн
2 людини
60 хв.
Використати до 31.12.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Попередньо прийнявши душ, гості зануряться у невеликі флоат-басейни — кожен у свій. Вода у ванні збагачена великою кількістю солі, що дозволить тілу весь час утримуватися на плаву. Для сеансу підготують окрему кімнату: можна просто закрити очі та слухати заспокійливу музику. Перед процедурою кожному нададуть усе необхідне: надувну подушку під голову, беруші, капці та рушники.

Чому ми вибрали Gallery Studio

Сеанс проходитиме у кімнаті з тьмяним світлом, яка зовнішньо нагадує печеру. Вода в басейні насичена лікувальною англійською сіллю — вона корисна для здоров'я суглобів, шкіри та волосся. Після кожного сеансу вода фільтрується. Після процедури можна відпочити в залі зі штучним водоспадом і зеленню.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Gallery Studio http://www.gallerystudio.com.ua/floating-spa/ м. Печерська, вул. Цитадельна 4/7

205 відгуків

Жанна
Вчора
https://www.facebook.com/100000894983186
Это был очень интересный опыт и, думаю, я его с удовольствием повторю! Немного не хватает возможности самому включать и выключать музыку, а в остальном все прекрасно. Думаю, даже лучше, чем в капсуле, так как легче дышать из за большего пространства, которое при этом в темноте вообще не ощущаешь.
Наталья
Вчора
https://www.facebook.com/100000768719245
Все прошло прекрасно, хорошо расслабило
Светлана
Вчора
Спасибо бодо за то, что опять смогли удивить и открыть для меня что-то новое. Не первый раз уже получаю сертификаты на впечатление в подарок и каждый раз это что-то новое и классное. Балуйте себя, дарите впечатления и себе и окружающим, ведь наши положительные эмоции это супер лекарство от стрессов и проблем!
Olga
Вчора
Спасибо bodo за организацию впечатления! Все было хорошо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.