Подаруйте флоатинг!

подарували вже 13 603 разів
800 грн
1 людина
60 хв.
Використати до 30.04.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Для гостя підготують невеликий флоат-басейн, наповнений водою. Прийнявши душ, він зануриться у ванну. Завдяки високій концентрації солі тіло весь час буде утримуватися на поверхні води. Сеанс відбудеться в окремій кімнаті, створеній для відпочинку — можна просто закрити очі й насолоджуватися спокійною музикою. Перед процедурою видають усе необхідне: надувну подушку під голову, беруші, капці та рушник.

Чому ми вибрали Gallery Studio

Інтер'єр студії виконаний у тропічному стилі, а флоат-кімната нагадує печеру. У басейні підтримується комфортна температура — 36,6 градусів. Після кожного відвідування вода фільтрується. Для проведення процедури фахівці використовують англійську сіль. Її застосування корисне для здоров'я суглобів, шкіри та волосся, а також сприяє виведенню токсинів з організму. Після сеансу можна відпочити у кімнаті зі штучним водоспадом і зеленню.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Gallery Studio http://www.gallerystudio.com.ua/floating-spa/ м. Печерська, вул. Цитадельна 4/7

258 відгуків

Людмила
9 серпня 2019
Дуже сподобалося! Привітний та уважний персонал, комфортні умови. Максимальне ввдключення від зовнішніх подразників, важливо ще відключити думки) Ефект розслаблення та відновлення, максимально відчула вже вийшовши на вулицю у піднесеному настрої. Щиро вдячна за відпочинок.
Вікторія
9 серпня 2019
https://www.facebook.com/100000877067854
Чудові враження. Було надзвичайно приємно отримати від сина на день народження подарунок-емоцію. Флоатинг допоміг "перезавантажитись" емоційно і відчути, як фізичне напруження змінилося на спокій та гармонію.
Альона
8 серпня 2019
Незабутні враження! Дуже сподобалося. Рекомендую!
Тина
28 липня 2019
Всё понравилось. Уютно, приятно. Персонал доброжелательный

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.