Подаруйте флоатинг!

подарували вже 12 206 разів
500 грн
1 людина
60 хв.
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Для гостя підготують невеликий флоат-басейн, наповнений водою. Прийнявши душ, він зануриться у ванну. Завдяки високій концентрації солі тіло весь час буде утримуватися на поверхні води. Сеанс відбудеться в окремій кімнаті, створеній для відпочинку — можна просто закрити очі й насолоджуватися спокійною музикою. Перед процедурою видають усе необхідне: надувну подушку під голову, беруші, капці та рушник.

Чому ми вибрали Gallery Studio

Інтер'єр студії виконаний у тропічному стилі, а флоат-кімната нагадує печеру. У басейні підтримується комфортна температура — 36,6 градусів. Після кожного відвідування вода фільтрується. Для проведення процедури фахівці використовують англійську сіль. Її застосування корисне для здоров'я суглобів, шкіри та волосся, а також сприяє виведенню токсинів з організму. Після сеансу можна відпочити у кімнаті зі штучним водоспадом і зеленню.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Gallery Studio http://www.gallerystudio.com.ua/floating-spa/ м. Печерська, вул. Цитадельна 4/7

159 відгуків

Татьяна
Вчора
Персонал приятный, атмосфера умиротворяющая, чистенько, аккуратненько. Флоатинг расслабляет нереально! Плывешь по волнам под звездами
Настя
17 лютого 2019
https://www.facebook.com/100000233090032
Все было превосходно! Спасибо ))
Оксана
13 лютого 2019
Дуже сподобалося. Найрозслаблюючий відпочинок в моєму житті. Всім рекомендую. Також привітний персонал і комфортний салон.
Нина
11 лютого 2019
Очень понравилось! Приятный вежливый персонал, интересная полноценная инструкция. Комфортные условия, а самое интересное, что ты погружаешься в воду и как будто паришь в невесомости, даже не умеющий плавать будет чувствовать себя уверенно, т.к. вода тебя выталкивает на поверхность. Тихая ненавязчивая музыка помогает максимально расслабиться. Я очень довольна подарком от своих коллег. Всем спасибо!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.