Подаруйте флоатинг!

подарували вже 13 463 разів
800 грн
1 людина
60 хв.
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Для гостя підготують невеликий флоат-басейн, наповнений водою. Прийнявши душ, він зануриться у ванну. Завдяки високій концентрації солі тіло весь час буде утримуватися на поверхні води. Сеанс відбудеться в окремій кімнаті, створеній для відпочинку — можна просто закрити очі й насолоджуватися спокійною музикою. Перед процедурою видають усе необхідне: надувну подушку під голову, беруші, капці та рушник.

Чому ми вибрали Gallery Studio

Інтер'єр студії виконаний у тропічному стилі, а флоат-кімната нагадує печеру. У басейні підтримується комфортна температура — 36,6 градусів. Після кожного відвідування вода фільтрується. Для проведення процедури фахівці використовують англійську сіль. Її застосування корисне для здоров'я суглобів, шкіри та волосся, а також сприяє виведенню токсинів з організму. Після сеансу можна відпочити у кімнаті зі штучним водоспадом і зеленню.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Gallery Studio http://www.gallerystudio.com.ua/floating-spa/ м. Печерська, вул. Цитадельна 4/7

239 відгуків

Юлія
Вчора
Неймовірно сподобалося! Це просто бомба! Я в захваті від усього : в цілому і в деталях! Марина і Юля (яка вчора детально розповідала мені маршрут до метро) - чудові! Буду всім радити! Дякую!!!
Карина
18 червня 2019
Хорошее обслуживание и классное впечатление)
Дмитро
18 червня 2019
https://www.facebook.com/100004730883858
Послуга та сервіс якісний. Флоатинг рекомендую!
Алина
16 червня 2019
Очень понравилось! Необычные ощущения. Отличный способ снять стресс и усталость .

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.