Подаруйте фото аури для двох!

подарували вже 4 083 разів
650 грн
2 людини
до 60 хв.
Доступно з 3 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Фото аури зроблять за допомогою особливого приладу. Вивчивши кольори на зображенні, форму та розміри біополя, а також яскравість і чіткість, ауродіагност отримає необхідну інформацію про відвідувачів. Спеціаліст розповість про фізичне здоров'я, риси характеру та душевний стан кожного. Окрім консультації, відвідувачі отримають детальний опис аури в роздрукованому вигляді.

Чому ми вибрали аура-центр Betaline

Компанія була заснована в 2012 році. Діагности центру займаються вивченням біополя більше 10 років. Вони першими в Україні стали використовувати аура-камеру. Співробітники беруть участь у різних фестивалях, виставках і бізнес-заходах. За весь час існування центру було проведено понад 3 тисячі індивідуальних консультацій.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Betaline - Аура центр https://www.facebook.com/Betalineauraphoto/ вул. Рогнединская, 4А,

234 відгуки

Майкл
15 червня 2019
Спасибо вам ребята за то что вы делаете . Благодаря вам и впечатлению мне удалось увидеть себя с другой стороны . Всем желаю побольше радости и здоровья !
Елена
11 червня 2019
Благодарю Бодо за фото ауры! Было интересно посмотреть на себя с другой стороны! Благодарю Владимира за информацию и полученные знания!
Александр
10 червня 2019
https://www.facebook.com/100001576419635
В субботу сходили с женой на фото ауры. Было очень познавательно. Интересно провели время. Взглянули на себя под другим ракурсом. О посещении остались позитивные впечатления.
Жаклин
4 червня 2019
Не ожидала, но меня впечатлили, рекомендую)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.