Подаруйте фото аури для двох!

подарували вже 4 059 разів
650 грн
2 людини
до 60 хв.
Доступно з 3 років
Використати до 31.12.2019

Як відбувається враження

Фото аури зроблять за допомогою особливого приладу. Вивчивши кольори на зображенні, форму та розміри біополя, а також яскравість і чіткість, ауродіагност отримає необхідну інформацію про відвідувачів. Спеціаліст розповість про фізичне здоров'я, риси характеру та душевний стан кожного. Окрім консультації, відвідувачі отримають детальний опис аури в роздрукованому вигляді.

Чому ми вибрали аура-центр Betaline

Компанія була заснована в 2012 році. Діагности центру займаються вивченням біополя більше 10 років. Вони першими в Україні стали використовувати аура-камеру. Співробітники беруть участь у різних фестивалях, виставках і бізнес-заходах. За весь час існування центру було проведено понад 3 тисячі індивідуальних консультацій.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Betaline - Аура центр https://www.facebook.com/Betalineauraphoto/ вул. Рогнединская, 4А,

220 відгуків

Anna
19 квітня 2019
Было очень здорово и инетресно, познавательно увидеть себя внутренне. Спасибо инструктору, все доходчиво рассказывал и объяснял. Рекомендую!
Наталья
6 квітня 2019
Очень увлекательно. Все хорошо рассказали. Было интересно.
Жанна
3 квітня 2019
Спасибо за впечатление! Все очень понравилось.)
Нина
2 квітня 2019
Мне очень понравилось. Буду ещё заказывать сертификаты на этом сайте.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.