Подаруйте фото аури!

подарували вже 7 346 разів
350 грн
1 людина
до 45 хв.
Доступно з 3 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Гість зустрінеться з діагностом, який зробить знімок біополя за допомогою аура-камери. Досить покласти руку на спеціальний сенсор, і він просканує всю інформацію про енергетику людини. Потім отриманий знімок виведуть на комп'ютер і роздрукують. Завдяки різним кольорам, які будуть переважати на фотографії, фахівець розповість про фізичний та емоційний стан клієнта.

Чому ми вибрали аура-центр Betaline

Центр працює з 2012 року. Компанія почала першою в країні використовувати аура-камеру. Спеціалісти займаються вивченням біоенергетичного поля понад 10 років. Після сеансу гість отримає фото та детальний опис аури в роздрукованому вигляді.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Betaline - Аура центр https://www.facebook.com/Betalineauraphoto/ вул. Рогнединская, 4А,

234 відгуки

Майкл
15 червня 2019
Спасибо вам ребята за то что вы делаете . Благодаря вам и впечатлению мне удалось увидеть себя с другой стороны . Всем желаю побольше радости и здоровья !
Елена
11 червня 2019
Благодарю Бодо за фото ауры! Было интересно посмотреть на себя с другой стороны! Благодарю Владимира за информацию и полученные знания!
Александр
10 червня 2019
https://www.facebook.com/100001576419635
В субботу сходили с женой на фото ауры. Было очень познавательно. Интересно провели время. Взглянули на себя под другим ракурсом. О посещении остались позитивные впечатления.
Жаклин
4 червня 2019
Не ожидала, но меня впечатлили, рекомендую)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.