Подаруйте фотосесію з боді-артом!

подарували вже 111 рази
3000 грн 1 люд. 3 години
3000 грн
1 людина
3 години
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Перед зйомкою модель зустрінеться зі спеціалістом з боді-арту — він вислухає всі побажання і допоможе створити цілісний образ. Залежно від складності малюнка нанесення гриму триватиме до двох годин. Потім майстер доповнить образ зачіскою. Коли модель буде готова, до роботи візьметься фотограф. Він підбере ракурси так, щоб малюнок виглядав природно та гармонійно поєднувався з фоном. За 10 днів фотографії будуть готові. Ще стільки ж часу знадобиться для ретуші 8 кращих знімків.

Чому ми вибрали фотостудію Frontpage

Майстер боді-арту відтворить будь-який образ. Можна заздалегідь обговорити ідеї та створити цілісну композицію. Для втілення задумки на тіло нанесуть аквагрим, до складу якого не входять токсичні для шкіри елементи. За допомогою фарб можна зробити як невеликі візерунки, так і розмалювати близько 30% тіла.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Frontpage - Фотостудія http://frontpage.com.ua/ м. Палац Україна, вул. Тверська, 6, 3 поверх

2 відгуки

Anna
18 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002317795088
Хороший сервис, приятные сотрудники студии и профессиональный подход к своим обязанностям. Все понравилось! Буду рекомендовать друзьям и вскоре обращусь за отдельными фото сессиями ;)
Инна
27 червня 2017
Давно была задумка сделать фотосессию в морском стиле. Решила, что буду русалкой. Художник нарисовал мне водоросли, рыб. Решили, что хвост будет тканевым. Очень красиво получилось. Когда показываю друзьям, не всегда сразу понимают, что это я.)) В общем, получила интересный опыт.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.