Подаруйте фотосесію з друзями!

подарували вже 10 рази
2400 грн 4 люд. 2 години
2400 грн
4 людини
2 години
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Фотосесія відбудеться в студії або на вулиці на вибір друзів. Під час зйомки вони зможуть змінювати образи. Через 10 днів фотограф надасть 150-200 кадрів в базовій обробці. Учасники зйомки виберуть 15 знімків для більш глибокої ретуші. Вона займе ще 10 днів.

Чому ми вибрали фотостудію Frontpage

Зали студії обладнані інтер'єрними зонами, а також стандартним набором фонів. Висота стель — до 8 метрів. Фотографи використовують у роботі спалахи Hyundae та Godox. Також студія має повний комплект світлових насадок, фільтрів, лайткуб, відбивачі та інше обладнанням для створення необхідного освітлення.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Frontpage - Фотостудія http://frontpage.com.ua/ м. Палац України, вул. Тверська, 6, 3 поверх

2 відгуки

Ирина
10 грудня 2018
Это было действительно круто! Фотограф сделал много ярких кадров, помог определиться с образами да и вообще всю съемку провел на сплошном позитиве))) Теперь в моем альбоме красуются наши с друзьями фотографии:))) Советую!
Карина
23 липня 2018
Давно мы так не веселились, как на этой фотосессии)) Подурачились, пообнимались, покривлялись, в общем все как надо! Фотки действительно получились живыми, даже не думала, что из нашего бесконечного веселья выйдет что-то путное.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.