Подаруйте фотосесію з друзями!

подарували вже 27 рази
2900 грн 4 люд. 2 години
2900 грн
4 людини
2 години
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Фотосесія відбудеться в студії або на вулиці на вибір друзів. Під час зйомки вони зможуть змінювати образи. За 10 днів фотограф надасть 150-200 кадрів в базовій обробці. Учасники зйомки виберуть 15 знімків для більш глибокої ретуші. Вона займе ще 10 днів.

Чому ми вибрали фотостудію Frontpage

Зали студії обладнані інтер'єрними зонами, а також стандартним набором фонів. Висота стель — до 8 метрів. Фотографи використовують у роботі спалахи Hyundae. Також студія має повний комплект світлових насадок, фільтрів, лайткуб, відбивачі та інше обладнання для створення необхідного освітлення.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Frontpage - Фотостудія http://frontpage.com.ua/ м. Палац Україна, вул. Тверська, 6, 3 поверх

2 відгуки

Ирина
11 квітня 2019
Это было действительно круто! Фотограф сделал много ярких кадров, помог определиться с образами да и вообще всю съемку провел на сплошном позитиве))) Теперь в моем альбоме красуются наши с друзьями фотографии:))) Советую!
Карина
23 липня 2018
Давно мы так не веселились, как на этой фотосессии)) Подурачились, пообнимались, покривлялись, в общем все как надо! Фотки действительно получились живыми, даже не думала, что из нашего бесконечного веселья выйдет что-то путное.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.