Подаруйте фотосесію з фаєрами!

подарували вже 15 рази
4200 грн 2 люд. 60 хв.
4200 грн
2 людини
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Зйомка відбудеться на заздалегідь обраній локації open-air. Фотограф привезе необхідне обладнання та фаєри. Він порадить, як краще використовувати реквізит для правильної композиції в кадрі. Через 10 днів модель отримає 70-100 фотографій в базовій обробці. Клієнт вибере 8 кращих кадрів для більш глибокої ретуші. Це займе ще 10 днів.

Чому ми вибрали фотостудію Frontpage

Фотосесія з фаєрами — ексклюзивна послуга, яку надає тільки компанія Frontpage. Її складність в тому, що зйомка відбувається виключно на вулиці. Фотографи використовують найсучасніше обладнання.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Frontpage - Фотостудія (ореп аіг) http://frontpage.com.ua/ Враження відбудеться на локації на ваш вибір

1 відгук

Елена
23 липня 2018
Это просто лучший подарок эвер! Давно хотела устроить фотосет, но мне подарили не просто студийную съемку, а фотосессию с фаерами! Это нереально круто! Причем как процесс, так и результат! Уже когда фоткалась, понимала, что будет классно, но когда увидела обработанные кадры.. Просто нет слов! ВАУ! Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.