Подаруйте фотосесію з подружками!

подарували вже 523 рази
2400 грн 4 люд. до 2 годин
2400 грн
4 людини
до 2 годин
Використати до 31.12.2019

Як відбувається враження

Усі подробиці майбутньої зйомки можна попередньо обговорити з фотографом. Він допоможе визначитися з образами та локацією, а під час особистої зустрічі дасть кілька порад щодо позування. Усі вдалі кадри будуть готові протягом 10 днів. 8 кращих знімків пройдуть професійну обробку — на це піде ще 10 днів.

Чому варто спробувати фотосесію з подружками

Провести фотосесію можна в одній із студій на вибір. Вони мають у своєму розпорядженні павільйони з оригінальними декораціями та сучасним обладнанням. За бажанням зйомку можна організувати просто неба — на тлі архітектури або природних пейзажів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Elephant - Фотостудія http://studioelephant.com.ua/ м. Вокзальна, вул. Солом'янська, 5

24 відгуки

Юлия
10 березня 2019
https://www.facebook.com/100001399024527
Вчера были с подружкой на фотосессии. Это такое классное времяпровождение! Фотограф подсказывала нам лучшие ракурсы, показывала готовые работы на камере. Сама студия была в стиле лофт. Получилось очень круто! Ждем с нетерпением фотографии.
Ігор
3 березня 2019
Це неймовірні враження які отримала моя дитина та її друзі! Професіоналізм фотостудії заслуговує на найвищу оцінку!!! Крім чудових фотографій усі ще отримали море позитивних емоцій!!!
Анна
19 листопада 2018
https://www.facebook.com/1453981286
В этом году у нас - подружек со школьной скамьи у всех юбилеи))) Поэтому захотелось подарить всем что-то запоминающиеся, так и получилось. Фотоссесия принесла массу позитивных эмоций, фото получились очень яркими, добрыми, эмоциональными. Такие моменты - действительно приносят радость))) Спасибо команде БОДО за прекрасную идею и отличное воплощение!
Иванна
15 квітня 2018
Сертификат Фотосессия с подружками на день рождение - это то, что нужно!!!! Выбрала фотостудию Elephant. Удобно добираться, настроение поднимается на этаже, когда по слоникам попадаешь в студию. Очень приветливые ребята! Визажист Иллона, прекрасно создает образ, а фотограф Рита - как солнышко, зажигает своим настроением, создает удивительные момменты. Спасибо за приятные минуты!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.