Подаруйте фотосесію у стилі Аркур!

подарували вже 68 рази
3000 грн 1 люд. до 3 годин
3000 грн
1 людина
до 3 годин
Доступно з 3 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Модель візьме участь у студійній фотосесії в аристократичному стилі 1930-х років. Beauty-майстри зроблять макіяж і зачіску, а спеціаліст вибере найкращі ракурси та підкаже, як правильно позувати. Вдалі знімки можна отримати через 10 днів. Кращі кадри фотограф додатково відретушує — на це піде ще 10 днів.

Чому ми вибрали фотостудію Frontpage

У студії працюють стилісти й візажисти, які допоможуть створити відповідний образ. Висота стель у приміщенні — до 8 м. Технічна база включає повний комплект світлових насадок, фільтрів, відбивачів та інше обладнання. Воно необхідне для створення правильного освітлення, оскільки це основа фотографій у стилі Аркур.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Frontpage - Фотостудія http://frontpage.com.ua/ м. Палац України, вул. Тверська, 6, 3 поверх

1 відгук

Ольга
8 травня 2018
Изысканная фотосессия. Никогда не участвовала в чем-либо подобному. Очень благодарна ужу за это. В кадре чувствуешь себя Мэрилин Монро или Софи Лорен. Считаю, что каждый должен сделать такие фотографии. В них есть особый шик и душа.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.