Подаруйте фотосесію в стилі НЮ!

подарували вже 9 рази
6000 грн 1 люд. 2 години
6000 грн
1 людина
2 години
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Модель проведуть до дрес-руму, щоб переодягнутися, зробити макіяж та зачіску. Фотосесія відбудеться в одному із залів, який можна вибрати самостійно. За бажанням студія надасть реквізит — шифонову або атласну тканину. Основну серію знімків, від 50 до 70, модель отримає за тиждень. Стільки ж часу фотографові потрібно на ретуш 8 обраних кадрів.

Чому ми вибрали фотостудію LightStudio

Студія розташована у великому приміщенні площею, розділеному на 5 тематичних залів. 4 з них закриваються на ключ, тому їх можна вибрати для більшого комфорту. Часті гості LightStudio — знімальні групи журналів Harper's Bazaar і Viva.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

LightStudio - Фотостудія http://light-studio.in.ua/ м. Політехнічний інститут, вул. Мамина-Сибіряка, 21

2 відгуки

Таня
16 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001191116057
Самая шикарная фотосессия,которая у меня была.высший класс! Фотограф Дарья просто лучшая)
Дарья
11 липня 2018
Никогда ранее не принимала участие в подобных съемках. Если бы знала, что все настолько комфортно, красиво и интересно, то без сомнений сделала бы это раньше. Нет никакого стеснения, а фотографии просто роскошны... Я даже не знала, что такая красивая, если честно) отлично поднимает самооценку. И фотограф умничка, ей огромное спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.