Подаруйте річний абонемент в спортзал!

подарували вже 51 рази
5800 грн
1 людина
12 місяців
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На першому занятті фітнес-тренер допоможе освоїтися в залі, проведе інструктаж і пояснить принцип роботи з тренажерами і спорядженням. Спортсмен зможе займатися в кардіозоні з біговими доріжками, сайкл-студії і залах для групових тренувань. Крім занять в тренажерному залі, буде можливість відвідувати танці, йогу, аеробіку, бойові мистецтва та пілатес. Після тренувань можна розслабитися у фінській сауні з «сухою» парою.

Чому ми вибрали мережу фітнес-клубів Sport & Spa

Відвідувачам доступний паркінг, що охороняється. Всі точки мережі знаходяться на території бізнес-центрів «Форум» в зручних районах міста: Лук'янівка, Почайна, Борщагівка.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Sport&Spa - Мережа фітнес клубів http://sportandspa.com.ua/ м. Петрівка, пр-т Степана Бандери, 9, корпус 5 м. Лукьяновкая, вул. М.Пимоненка, 13, корпус 7 вул. Героїв Космосу, 4

10 відгуків

Юлія
25 жовтня 2017
Дякую BODO за можливість відвідувати спортзал та отримувати насолоду від занять у Sport&Spa! Отримала дане враження в подарунок від чоловіка і неймовірно задоволена. Якщо хтось сумнівається, то не сумнівайтеся, воно того варте! Бонус плюс у вигляді бані та сауни у спортклубі робить своє діло і розслабляє після тренувань. Шкода, що 12 місяців скоро закінчаться, але гадаю, що з сервісом Bodo і наступний рік буде проведений у Sport&Spa.
Валерия
14 липня 2015
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005153388413
Большое спасибо BODO за предоставленную возможность получить жирную каплю удовольствия и релакса. СПАСИБО!
Илона
14 квітня 2015
Уже месяц по абонементу посещаю клуб на Лукьяновке (благодаря подарку от Бодо, который мне преподнес муж). Очень довольна услугой. Нравится фитнес-интенсив с Анечкой Гаврилюк - тренер от бога, и стриппластику классно дает Кристиночка. Этим девочкам хочется сказать отдельное спасибо. Еще парочку благодарностей припасу на потом, т.к. не на все групповые тренировки удается успевать. Просто ходить в тренажерный зал мне бы было скучно, рада, что есть возможность чередовать.
Валерий
9 жовтня 2014
Классно спланировано что первое занятие ты проводишь с тренером. А за сауну в безлимите отдельное спасибо!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.