Подаруйте майстер-клас на гольф-симуляторі!

подарували вже 1 891 разів
500 грн
1 людина
60 хв.
Не залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Індивідуальний урок почнеться з інструктажу. Викладач розповість про правила гри, покаже, як користуватися тренажером, та пояснить, як нараховуються бали. Гравець спробує пройти 18 лунок віртуального поля. Одне заняття допоможе відпрацювати захоплення ключки, правильну постановку ніг і техніку основних ударів: чіпа і пітчу.

Чому ми вибрали гольф-симулятор GolfPoint

У розпорядженні гравця будуть десятки гольф-полів. Симулятор обладнаний системою розпізнавання характеристик польоту м'яча від AboutGolfSystem. А технологія ParOnGolf дозволяє зробити фінальний удар в справжню лунку на відстані 3,6 м.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

GolfPoint - Гольф-симулятор http://golfpoint.com.ua/ м. Олімпійська, вул. Гайдара 58/10

3 відгуки

Юлия
1 жовтня 2017
https://plus.google.com/103346789941256537754
Отлично отметили мой день рождения! Прекрасный симулятор с погружением с среду, замечательные хозяева - Татьяна и Андрей. Отлично провели два часа, приятная усталость, хорошее настроение. А еще у них там кофе очень вкусный! Приходите, не пожалеете!
Денис
3 березня 2017
Было супер! Я даже не догадывался, что есть такая технология. Как говорится, "до чего техника дошла...". Ходили вдвоем с девушкой, она в гольфе мало что понимает, но тренер её все объяснил, показал как держать клюшку. В общем, остались довольны. Кстати, такой услуги кроме как на Бодо больше ни у кого не видели.
Олег
3 березня 2017
Выбрал это впечатление потому, что являюсь большим поклонником этого вида спорта, а сезон очень короткий. Летом и весной занимаюсь в киевском гольф центре на Оболонской набережной, а зимой клюшка пылится. Поэтому всем советую виртуальный гольф, было реально классно загнать мяч в лунку, когда везде февральская слякоть и грязь и до открытия сезона еще ждать и ждать! Спасибо Бодо за такую возможность!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.