Подаруйте урок гончарної майстерності для двох!

подарували вже 22 711 разів
600 грн
2 людини
90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

На занятті учні опанують ази гончарної майстерності та зроблять по одному виробу. На початку уроку фахівець розповість про різні техніки ліплення і видасть усе необхідне. Після цього учні візьмуться до роботи за гончарним кругом. Вони по черзі навчаться центрувати глину та надавати виробам потрібну форму. Гончар також покаже, як створювати декоративні фігурки своїми руками. Готові роботи можна забрати за кілька днів. За додаткову плату доступний випал.

Чому варто спробувати гончарну майстерність

Творче заняття відмінно розслабляє і допомагає розвинути креативне мислення. Під керівництвом фахівця опанувати гончарну справу може будь-який бажаючий. На уроці кожен новачок створить глечик, вазу або чашку. Готові предмети можна буде використовувати як прикраси для інтер'єру.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Творча Кухня - Арт-студія http://www.tkstudio.com.ua/ м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 м. Лівобережна, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4а м. Позняки, вул. Княжий Затон, 2/30а

1 119 відгуків

Ірина
Сьогодні
Все сподобалось. Ми були зранку, вдвох, півтори-дві години вийшло. Пан Андрій розповів та показав основні принципи роботи з глиною. Виконати щось пристойне одразу самому складно, потрібно розуміти, що ти робиш і як це втілити. Також, для першого разу, ви звичайно, обмежені часом та своїми «дерев'яними» руками. Але майстер пан Андрій допоможе зробити із вашої кулі пам'ятний виріб, який буде не соромно забрати додому. «З глиною, що добре - якщо не сподобалось, можно зім'яти і зробити знову», тому продумайте наперед, що ви хочете, та розслабтеся в будь-якому разі ;) Хороший спосіб вийти із зони комфорту, поспілкуватися, та спробувати зробити щось нове.
Елена
Вчора
не первый раз заказываю, все очень круто!
Влад
Вчора
Нам с девушкой очень понравилось гончарное мастерство. Мастер Юлия отлично рассказала о процессе и помогла сделать вазочку и кубок :) Спасибо, bodo, за качественное предоставление услуг.
Елена
Вчора
https://www.facebook.com/100003400828131
Приятно и познавательно провели время вдвоем с сыном на гончарном мастерстве для двоих. Огромное спасибо bodo и студии «Творча кухня» на Позняках за впечатление.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.