Подаруйте урок гончарної майстерності для двох!

подарували вже 22 877 разів
600 грн
2 людини
90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

На занятті учні опанують ази гончарної майстерності та зроблять по одному виробу. На початку уроку фахівець розповість про різні техніки ліплення і видасть усе необхідне. Після цього учні візьмуться до роботи за гончарним кругом. Вони по черзі навчаться центрувати глину та надавати виробам потрібну форму. Гончар також покаже, як створювати декоративні фігурки своїми руками. Готові роботи можна забрати за кілька днів. За додаткову плату доступний випал.

Чому варто спробувати гончарну майстерність

Творче заняття відмінно розслабляє і допомагає розвинути креативне мислення. Під керівництвом фахівця опанувати гончарну справу може будь-який бажаючий. На уроці кожен новачок створить глечик, вазу або чашку. Готові предмети можна буде використовувати як прикраси для інтер'єру.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Glynar - Гончарна майстерня https://www.facebook.com/glynar/ м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9

1 171 відгук

Олена
Вчора
https://www.facebook.com/1388576867
Майстер клас проводився в майстерні на метро Лівобережна. Дуже привітливі менеджери, все відбулося вчасно. Сам майстер клас проводиться в невеличкій кімнатці. Працювали з глиною по черзі. Окремо хочу відзначити дівчину, яка проводила майстер клас - дуже гарно пояснювала техніку, вчасно підстраховувала. Розказала про всі можливі нюанси під час роботи. Ми з чоловіком залишились задоволеними. ! Дякуємо!
Ирина
17 червня 2019
https://plus.google.com/107296988384093199472
Отличный мастер класс. Были во дворике на лютеранской "glynar", славный педагог, всем уделила время, ответила на интересующие вопросы; маленькое уютное пространство, в наличии фартуки, инструмент, правда, скромный выбор цвета глазури для покрытия изделия.
ОЛЬга
17 червня 2019
https://www.facebook.com/100009445263982
Остались довольны, очень было интересно, рекомендую . Планируем прийти на рисование
Василь
16 червня 2019
https://www.facebook.com/621348425
Супер майстер, супер майстер-клас

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.