Подаруйте урок гончарної майстерності для двох!

подарували вже 22 276 разів
400 грн
2 людини
90 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

На занятті учні опанують ази гончарногї майстерності і зроблять по одному виробу. На початку уроку фахівець розповість про різні техніки ліплення і видасть все необхідне для заняття. Після цього учні приступлять до роботи за гончарним кругом. Вони по черзі навчаться центрувати глину і надавати виробам потрібну форму. Гончар також покаже, як створювати декоративні фігурки своїми руками. Готові роботи дозволять забрати за кілька днів. За додаткову плату можна замовити випал.

Чому варто спробувати гончарну майстерність

Творче заняття відмінно розслабляє і допомагає розвинути креативне мислення. Під керівництвом фахівця опанувати гончарну справу може будь-який бажаючий. На майстер-класі кожен новачок створить глечик, вазу або чашку. Готові предмети можна буде використовувати в якості прикраси для інтер'єру.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Творча Кухня - Арт-студія http://www.tkstudio.com.ua/ м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 м. Лівобережна, вул. Митрополита Андрія Шептицького, 4А м. Позняки, вул. Княжий Затон, 2/30А

1 097 відгуків

Никита
Сьогодні
https://www.facebook.com/100010073386916
Спасибо bodo за организацию яркого впечатления, все прошло на высшем уровне. Спасибо мастеру своего дела, было очень интересно, остались незабываемые эмоции. ⭐⭐⭐⭐⭐ Всем советую))
Елена
Вчора
https://www.facebook.com/100008797998020
Вчора була на майстер класі''Гончарна майстерість'',студія ,,Ліхтарик''. Атмосфера тепла,спокійна,доброзичлива.Все пройшло на високому рівні.Раджу відвідати. Працівники Bodo оцінка 5 з 5) за організацію)
Ирина
Вчора
Получили массу положительных впечатлений. Вме супер.было душевно и приятно. Мастер по гончарству Даша замечательный учитель и человек. 17 февраля День доброты. Мы получили доброту и отдали частичку доброты миру. Спасибо Даше и bodo
Юлия
Вчора
https://www.facebook.com/100001399024527
Вчера были на мастер-классе по гончарному мастерству в Творческой студии "Мастер-класс" в г.Днепр. Нам с мужем очень понравилось. Руки работали, а мозги отдыхали

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.