Подаруйте урок гончарної майстерності!

подарували вже 19 960 разів
300 грн
1 людина
90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Викладач покаже, як розминати глину, надавати їй бажаний вигляд, формувати дрібні деталі. Під час уроку учень також попрацює за механічним гончарним кругом. Готовий виріб можна буде забрати додому, він не обпалюється. Заняття проходить у групі до 10 людей.

Чому ми вибрали гончарну майстерню Glynar

Арт-студія розташована в самому центрі Києва, біля ст. м. «Хрещатик». Усі необхідні матеріали та інструменти для уроку видаються на місці. Під час заняття учень зможе власноруч зліпити глиняний виріб: наприклад, авторську чашку, вазочку або горщик.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Glynar - Гончарна майстерня https://www.facebook.com/glynar/ м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9

1 120 відгуків

Лариса
Вчора
Большое спасибо ! Очень понравилась организация мероприятия компанией Бодо. Точная инструкция о местонахождении и времяпровождении. Мастер-класс проведен профессионально и увлекательно.
Ірина
24 квітня 2019
Все сподобалось. Ми були зранку, вдвох, півтори-дві години вийшло. Пан Андрій розповів та показав основні принципи роботи з глиною. Виконати щось пристойне одразу самому складно, потрібно розуміти, що ти робиш і як це втілити. Також, для першого разу, ви звичайно, обмежені часом та своїми «дерев'яними» руками. Але майстер пан Андрій допоможе зробити із вашої кулі пам'ятний виріб, який буде не соромно забрати додому. «З глиною, що добре - якщо не сподобалось, можно зім'яти і зробити знову», тому продумайте наперед, що ви хочете, та розслабтеся в будь-якому разі ;) Хороший спосіб вийти із зони комфорту, поспілкуватися, та спробувати зробити щось нове.
Елена
23 квітня 2019
не первый раз заказываю, все очень круто!
Влад
23 квітня 2019
Нам с девушкой очень понравилось гончарное мастерство. Мастер Юлия отлично рассказала о процессе и помогла сделать вазочку и кубок :) Спасибо, bodo, за качественное предоставление услуг.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.