Подаруйте прогулянку на баггі!

подарували вже 14 155 разів
750 грн
1 людина
25 хв.
Доступно з 9 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Баггі — відкритий міні-автомобіль полегшеної конструкції, призначений для їзди по бездоріжжю. Гоночна система дозволяє швидко набирати швидкість, а невелика вага — легко маневрувати. Перед заїздом тренер проведе вступний інструктаж, а також, за необхідності, видасть захисний костюм. Райдер потренується керувати автомобілем, розганятися, вміло входити в повороти та гальмувати. Прогулянка відбудеться на пересіченій місцевості з різним рельєфом.

Чому ми вибрали баггі центр GetDrive

Заїзд проходить на спеціальній грунтовій трасі, оснащеній поворотами, перешкодами і вказівниками. Для їзди на баггі не потрібен спеціальний досвід. Щоб гонщик не забруднився під час прогулянки, йому видадуть спеціальний костюм.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

GetDrive - Баггі центр http://getdrive.com.ua/ Київська обл., с. Березівка, 19 км від КП по Житомирській трасі

228 відгуків

Анна
13 січня 2019
Вчера ездила кататься на багги, получила массу удовольствия! Спасибо большое за впечатление! Все понравилось! Записалась на 10 утра, но приехала на 45 мин раньше и пришлось подождать. Со мной был сын 8 лет, в поддержку. И так как мы ждали, мелькали перед глазами и бегали греться, ведь на улице -10 градусов, сыну разрешили бесплатно со мной проехать в машине ! Мы вообще этого не ожидали! Потресающе! Да, ещё закончился срок сертификата и поднялась цена на багги. Мне никто не отказал в сертификате и цена не поменялась! Очень приятно радовало! Рекомендую bodo!
Анна
23 липня 2018
Подарок подарили подруги, зная, что я люблю экстримальные виды спорта. Выбрала багги потому, что ранее никогда на них не каталась. Прогулка на багги была драйвовой и незабываемой.
Дмитрий
10 липня 2018
https://www.facebook.com/100004648691178
Подарили на работе поездку на багги, докупил еще жене, и мы вместе отправились на получение впечатления. Нам очень понравилось, остались очень довольны.
Надежда
12 червня 2018
https://plus.google.com/113621985045781655869
Остались самые хорошие впечатления! Единственный совет - лучше ехать в дожливую погоду, когда на трассе лужи, что б лучше заносило на поворотах))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.