Подаруйте перегони на каяках для двох!

подарували вже 2 318 разів
600 грн
2 людини
2 години
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2019
Літнє враження

Як відбувається враження

Змагання на каяках Дніпром. Перед початком запливу інструктор підбере друзям жилети. Потім він проведе розминку та покаже, як правильно керувати байдаркою. Гонщикам порадять маршрут, яким вони зможуть самостійно переміщатися річкою.

Чому ми вибрали Flying Pro

Пункт прокату знаходиться в Sky Family Park. Плисти на каяках може спортсмен з будь-яким рівнем підготовки. Є як одномісні, так і двомісні каяки. Flying Pro співпрацює з тренерами CrossFit і Mr. Coach.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Flying Pro - Оренда сапів і каяків http://flyingpro.com.ua/ м. Почайна, пр-т Генерала Ватутіна, 2 (Sky Family Park)

18 відгуків

елена
13 серпня 2018
https://www.facebook.com/100000966051928
Все прошло просто "СУПЕР" !!! Очень понравилось. Полный восторг !! Брали одноместные каяки, в конце прогулки чувствовали себя профессионалами !!!
Руслан
26 липня 2018
Сертификат на впечатление подарила мне сестра. Она знает, что я люблю активно проводить свое свободное время. Все прошло чудесно! Я никогда не управлял каяком, но инструктор мне все рассказал, подсказал, посоветовал, как и где лучше кататься. Гонка прошла на ура. Собираюсь еще как-то выбраться. Никто не хочет подарить сертификат? ахахх
Іван
11 вересня 2017
Все пройшло круто, ідеальний вибір для любителів активного відпочинку!
Yuliia
5 вересня 2017
Дуже сподобалось враження! Подарували друзі на день народження, власне разом з ними і влаштували гонки ) Весело та незабутньо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.