Подаруйте перегони на радіомашинках для компанії!

подарували вже 186 рази
1200 грн
4 людини
до 90 хв.
Не залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Спочатку на друзів чекає короткий інструктаж і можливість перевірити свої навички на симуляторі радіокерованого водіння. Щоб відчувати себе впевнено під час змагання, вони проведуть кілька пробних заїздів. Потім почнеться чемпіонат. Гонка відбудеться на трасі міжнародного рівня під наглядом інструктора. Наприкінці змагання буде визначено переможця.

Чому ми вибрали клуб радіокерованих моделей Modelist

Це перший центр моделювання, який охоплює всі напрямки. Відвідувачі протестують машинки Mini-Z — радіокеровані моделі, здатні розвивати високу швидкість. Modelist розташований в центрі міста недалеко від станції метро «Вокзальна».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Modelist - Клуб радіокерованих моделей http://www.clubmodelist.kiev.ua/ м. Вокзальна, вул. Кавказька,13А

5 відгуків

Олександр
4 січня 2019
https://www.facebook.com/100009753257462
Дуже сподобалось! Був з дівчиною - обоє під враженням. Цікава лекція про моделювання, прослухали на одному подиху! І ще цікавіше самі радіокеровані гонки. Час пролетів дуже швидко!
Michelle
3 серпня 2018
Очень интересной была лекция. Узнала с братом из чего вообще сложены эти машинки и на что они способны. Также от-того что мы смотрели видео про самолёты и какие они там трюки вытворяют, и про вертолеты, и про квадрокоптер
Сергей
11 квітня 2018
https://www.facebook.com/100000992960636
Очень интересная лекция о моделировании, классные машинки и увлекательные гонки.
Дима
4 квітня 2017
Классные покатушки! Никогда не понимал почему некоторые настолько фанатеют, что тратятся на это развлечение как на настоящие автомобили. Пока не попробовал) Мы с друщьями настолько вошли в раж, что теперь хотим себе по мини-тачке)) Спасибо, было круто!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.