Подаруйте майстер-клас на гірськолижному тренажері для двох!

подарували вже 1 998 разів
500 грн
2 людини
25 хв.
Використати до 30.04.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Заняття на спеціальному тренажері, що імітує швидкий спуск засніженими схилами. Перед початком уроку тренер проведе інструктаж і пояснить правила безпечного катання. Він також підбере новачкам спортивний інвентар: лижі або сноуборди. Встановивши відповідний режим і швидкість, друзі відпрацюють навички їзди на симуляторі. Інструктор буде стежити за технікою виконання рухів і давати необхідні поради.

Чому ми вибрали гірськолижний клуб Proleski

Клуб знаходиться в ТРЦ Art Mall. Дістатися до нього можна на безкоштовних шатл-басах від ст м. «Видубичі» і «Теремки». В арсеналі комплексу — чотири гірськолижних тренажери різної складності (швидкість — від 2 до 35 км/год). Для клієнтів працюють роздягальні та душові.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Проліски - Гірськолижний клуб http://kiev.proleski.ua/ м. Видубичі, вул. Академіка Заболотного, 37, ТРЦ Art Mall

49 відгуків

Марианна
28 липня 2019
https://www.facebook.com/100002935785466
Очень понравилось!! Впервые стояла на лыжах, ощущение - бомба! Спасибо, Бодо, как всегда радуешь и даришь лучшие впечатления!!
Елена
10 травня 2019
https://plus.google.com/114937706359923040316
Катались на лыжах с мужем первый раз. Все понравилось, буду рекомендовать друзьям. Инструктор был очень вежливый, все рассказал, максимально старался помочь, если что-то не получалось.
Ярослав
12 квітня 2019
Впечатление подарила девушка. Если честно как-то и не догадывался, что у нас есть такое. Люблю зимние виды спорта, поэтому обрадовался возможности покорить пару склонов и в теплую пору) Все прошло круто! Инструктор - приятный. Спасибо бодо!
Маргарита
5 квітня 2019
Подарил любимый коробку от bodo)) Я видела рекламу, поэтому уже знала, что это впечатления) И не раздумывая выбрала горнолыжный тренажер, так как кататься не особо умела, но очень хотела научиться. Тренер все рассказал, показа... В общем, очень довольна осталась)) Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.