Подаруйте майстер-клас гарячої йоги в групі для двох!

подарували вже 743 рази
400 грн
2 людини
до 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Пара вирушить на заняття, яке відбудется у спеціальному залі з високою температурою та вологістю повітря. Під керівництвом інструктора учні опанують основні асани. Таке тренування допомагає спалити калорії та позитивно впливає на стан всього організму.

Чому ми вибрали центр гарячої йоги YogaHot

YogaHot — унікальне місце, де можна спробувати гарячу йогу. Інтер'єр залів зроблений з натуральних матеріалів. Для тренувань видаються спеціальні килимки. У центрі працюють інструктори з багаторічним досвідом роботи.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

YogaHot - Центр http://yogahot.ua/kiev/ м. Оболонь, Оболонська набережній,1, корп.2

10 відгуків

Екатерина
15 лютого 2019
https://www.facebook.com/100017265364350
Полная релаксация, рефле сия от впечатлений после занятия. Уютная и комфортная обстановка. Хороший тренер.
Христина
9 лютого 2019
https://www.facebook.com/1798721124
Зі 100% впевненістю можу сказати, що такий подарунок один із найцікавіших в плані фітнесу ;) особливо для любителів тепла. Все дуже охайно зроблено, чисто, зал достатньо великий. Роздівалка з душовими кабінами окремо заслуговує уваги - все чисто, багато місця, що для фітнес клубів величезна рідкість. Саме заняття для мене було надзвичайно інформативним і корисним, вправи плавно перетікали одна в одну, майстер ходила і поправляла якщо щось не правильно. Після заняття відчувалося піднесення і приєме тепло в м'язах. Ну а чай після тренування збадьорив і додав наснаги ;). Дуже вдячна центру YogaHot за знакомство з гарячою йогою, Bodo за організацію враження і людині, яка зробила мені цей подарунок :)
Irina
5 лютого 2019
Понравилось абсолютно всё, от занятия до сервиса
Юлия
3 лютого 2019
Получила в подарок сертификат и пошла на hot yoga в Харькове, куда давно хотела :)) Бодо благодарна на супер быстрые и эффективные решения проблем, за 1-2 дня до использования заболела с температурой 38, достаточно было только позвонить - и уже договорились, что активация сертификата действительна 3 месяца и я успела и выздороветь и попасть на занятие от которого в восторге :) Спасибо!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.