Подаруйте майстер-клас гарячої йоги в групі!

подарували вже 2 106 разів
200 грн
1 людина
до 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.12.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Тренування відбудеться в приміщенні з високою температурою та вологістю повітря. Інструктор пояснить, як правильно розігріти зв'язки і зробити розтяжку під час кожної асани. Гаряча йога допоможе позбутися зайвих калорій, зміцнити серцево-судинну систему і вивести з організму токсини.

Чому ми вибрали центр гарячої йоги YogaHot

YogaHot —  це єдина в Україні мережа центрів гарячої йоги. Інтер'єр класів виконано з натуральних екологічних матеріалів. У залах встановлені спеціальні інфрачервоні лампи, які регулюють температуру повітря. Для занять клієнтам видають рушники та фірмові йога-мати німецького виробництва. Вони швидко вбирають вологу і не дозволяють стопам ковзати.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

YogaHot - Центр http://yogahot.ua/kiev/ м. Оболонь, Оболонська набережній,1, корп.2

18 відгуків

Валерия
17 квітня 2019
Очень понравилось в студии хот йога! Очень хорошая тренер с приятным расслабляющим голосом, внимательная. В зале чисто и комфортно, администратор выдале коврик и полотенце на входе. Температура в помещении была около 38 градусов. Асаны классные! Кайф вконце от холодного полотенка на лице!!! Получила массу впечатлений и вышла со светящимися глазами и улыбкой до ушей.рекомендую.
Дарина
15 квітня 2019
Все прошло отлично! Всем рекомендую!
Кристина
31 березня 2019
После окончания йоги,чувствовала себя очень бодро и умиротворенно.Очень понравилось.
Евгений
21 березня 2019
https://www.facebook.com/100001645244124
Занятие горячей йогой прошло отлично, все очень понравилось.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.