Подаруйте майстер-клас гарячої йоги в групі!

подарували вже 1 869 разів
200 грн
1 людина
до 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Тренування відбудеться в приміщенні з високою температурою та вологістю повітря. Інструктор пояснить, як правильно розігріти зв'язки і зробити розтяжку під час кожної асани. Гаряча йога допоможе позбутися зайвих калорій, зміцнити серцево-судинну систему і вивести з організму токсини.

Чому ми вибрали центр гарячої йоги YogaHot

YogaHot —  це єдина в Україні мережа центрів гарячої йоги. Інтер'єр класів виконано з натуральних екологічних матеріалів. У залах встановлені спеціальні інфрачервоні лампи, які регулюють температуру повітря. Для занять клієнтам видають рушники та фірмові йога-мати німецького виробництва. Вони швидко вбирають вологу і не дозволяють стопам ковзати.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

YogaHot - Центр http://yogahot.ua/kiev/ м. Оболонь, Оболонська набережній,1, корп.2

10 відгуків

Екатерина
Вчора
https://www.facebook.com/100017265364350
Полная релаксация, рефле сия от впечатлений после занятия. Уютная и комфортная обстановка. Хороший тренер.
Христина
9 лютого 2019
https://www.facebook.com/1798721124
Зі 100% впевненістю можу сказати, що такий подарунок один із найцікавіших в плані фітнесу ;) особливо для любителів тепла. Все дуже охайно зроблено, чисто, зал достатньо великий. Роздівалка з душовими кабінами окремо заслуговує уваги - все чисто, багато місця, що для фітнес клубів величезна рідкість. Саме заняття для мене було надзвичайно інформативним і корисним, вправи плавно перетікали одна в одну, майстер ходила і поправляла якщо щось не правильно. Після заняття відчувалося піднесення і приєме тепло в м'язах. Ну а чай після тренування збадьорив і додав наснаги ;). Дуже вдячна центру YogaHot за знакомство з гарячою йогою, Bodo за організацію враження і людині, яка зробила мені цей подарунок :)
Irina
5 лютого 2019
Понравилось абсолютно всё, от занятия до сервиса
Юлия
3 лютого 2019
Получила в подарок сертификат и пошла на hot yoga в Харькове, куда давно хотела :)) Бодо благодарна на супер быстрые и эффективные решения проблем, за 1-2 дня до использования заболела с температурой 38, достаточно было только позвонить - и уже договорились, что активация сертификата действительна 3 месяца и я успела и выздороветь и попасть на занятие от которого в восторге :) Спасибо!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.