Подаруйте ходіння по вугіллю для двох!

подарували вже 63 рази
2000 грн
2 людини
до 4 годин
Проходить у групі
Використати до 31.12.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі відвідають тренінг, який проходитиме в 8 км від Києва. Дістатися пункту призначення можна разом з інструктором або самостійно. На місці учасники групи зберуть дрова та розпалять обрядове багаття. Потім на друзів чекає медитація та виконання вправ. Коли дрова догорять, учасники зможуть пройтися по вугіллю. Наприкінці тренінгу відбудеться чаювання.

Чому ми вибрали езотерик-студіо «Город мастеров»

Студія була заснована 12 років тому. За цей час заняття відвідало понад 6 тис. осіб. Тренінг проводить практик шаманізму — Сергій Литвиненко. Ритуали відбуваються у дні осіннього рівнодення, зимового сонцестояння, а також при повному місяці.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Місто Майстрів - Езотерик-студіо http://gorodmasterov.kiev.ua/ Галявина в лісі на березі озера, неподалік від Києва (8 км)

6 відгуків

Тимур
24 липня 2018
Посетил впечатление, привел в порядок мысли! Давно увлекаются медитативными практиками, однако углехождение практиковал впервые. Ощущения интересные. Все это так символично: разожгли костер, погрузились в себя, побыли наедине с окружающим миром... Благодаря тому, что впечатление проходит в группе, завел много полезных знакомств. Приятно быть окруженным единомышленниками.
Михаил
4 січня 2017
Все было супер и здорово.
Виктория
19 жовтня 2016
Теперь, кроме знания, что это возможно, у меня есть реальный опыт. Это действительно возможно. Спасибо Bodo за Впечатление!
Инна
27 березня 2016
Очень вдохновляющее впечатление, спасибо! Открыла в себе новые силы, второе дыхание. Ну и конечно же здорово отдохнула на природе))
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.