Подаруйте HUB для роботи на місяць!

подарували вже 26 рази
2500 грн 1 люд. 1 місяць
2500 грн
1 людина
1 місяць
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Хаб об`єднує в собі місце для навчання, офісний простір і комфортну зону відпочинку. Клієнт зможе працювати або вчитися в сучасному коворкінгу протягом місяця. Відвідувати його можна в будь-який зручний час. У розпорядженні гостей буде комфортне робоче місце, переговорні кімнати та конференц-зали. Ноутбук необхідно взяти із собою.

Чому ми вибрали коворкінг DataHub

Відвідувач зможе вибрати один із двох хабів, розташованих недалеко від метро. Коворкінг на ст. м. «Олімпійська» — це 50 робочих місць, 1 переговорна кімната та конференц-зал. Площа всього приміщення — 280 кв. м. У DataHub поруч зі ст. м. «Шулявська» є 120 робочих місць, 4 переговорних кімнати і конференц-зал. Площа робочого простору — 1200 кв. м. У хабі є все необхідне для продуктивної роботи: Wi-Fi, принтер і сканер. Можна також користуватися кухнею з безкоштовною кавою, чаєм і печивом.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

DataHub - Коворкінг https://data-hub.com.ua/ м.Олімпійська, вул.Жилянська, 5 м.Шулявська, вул.Вадима Гетьмана, 1б

1 відгук

Ольга
25 липня 2017
Пока что работаю в хабе вторую неделю, но всем довольна - приятные администраторы, на кухне всегда чисто, а сама обстановка располагает к продуктивной работе. Очень рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.