Подаруйте майстер-клас гри на ударних!

подарували вже 12 751 разів
350 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Новачок вирушить на урок гри на ударних, який відбудеться індивідуально з викладачем. Спочатку педагог перевірить навички учня, а потім складе програму. На занятті початківець дізнається про основи гри на барабанній установці. Учитель покаже, як правильно тримати палички й виконувати нескладні ритми. Новачок разом із викладачем розбере кілька простих композицій. Більш досвідчений барабанщик відпрацює імпровізацію і поекспериментує в різних стилях.

Чому ми вибрали «Рок-школу»

У школі працюють досвідчені музиканти, які виступають з власними гуртами. Викладачі володіють різними стилями та напрямками, тому зможуть навчити техніці Джона Бонема, Кіта Муна або Томмі Лі. На занятті педагог уточнює побажання і рівень гри учня. Школа працює за авторською програмою, завдяки якій можна опанувати техніку якнайшвидше.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Рок-школа http://rockschool.com.ua/ м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А

334 відгуки

Тарас
Вчора
Викладач був дуже професійним, мені все дуже сподобалось. Обов'язково прийду ще)
крутько алена
Вчора
я очень преживала и стеснялась,но с таким понимающим учителем у меня все получилось.
Yuriy
Вчора
https://www.facebook.com/100001263671816
Це було дійсо круто. Ідеальний баланс між навчанням і практикою. Година була дійсно насичена і пройшла супер швидко. Обов'язково спробую ще раз!
Илья
20 лютого 2019
Був Сьогодні на Хрещатику, все пройшло шикарно, грав вперше - дуже задоволений, вчитель компетентний і приємний.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.