Гра «Секретні матеріали» для 4

подарували вже 541 рази
4 людини
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2020

Гра «Секретні матеріали» для 4 — що це?

Масштабна детективна гра із залученням великої кількості учасників. У квесті задіяні актори, сценаристи, декоратори, які створюють умови для максимального занурення в сюжет. Мета гри  — пройти квест-лінію з 5 кімнат, розгадати всі головоломки та вирахувати місце приземлення тарілки НЛО. Поки одні команди вирішують інтелектуальні головоломки й розкривають справу, інші розважаються грою в лазертаг і виконують спортивні завдання для спецназу. Подарунковий сертифікат розрахований на 4 чоловік.

Інтерактивна гра в реальному часі

Квест в унікальному ігровому форматі стирає межі між реальністю та вигадкою. У грі одночасно можуть брати участь до 150 чоловік. І це далеко не всі переваги:

  • гра проходить на території занедбаного заводу, яка декорована в стилі секретної бази ФБР
  • модерують квест близько 20 професійних акторів (детективи, співробітники лабораторії, ув'язнені та ін)
  • закручений сюжет з несподіваними поворотами дозволяє повністю залучити учасників в ігровий процес

За сюжетом серіалу «Секретні матеріали»

Тематика квесту не залишить байдужими шанувальників знаменитої детективної історії. А ті, хто не знайомий з легендарними Малдером і Скаллі, обов'язково захочуть дізнатися про всі їх успішні розслідування.

Як все відбувається?

Щасливчик збирає команду з 4 людей і разом вони прибувають на секретну базу ФБР. Їх ділять за спеціальностями на детективів і криміналістів. Залежно від напрямку, кожен учасник отримує відповідну уніформу, а потім проходить 40-хвилинне навчання. Детективи зосереджуються на вивченні історії ФБР, логічних завданнях, а криміналісти посягають тонкощі лабораторних дослідів і програмування. Після цього команда знову об'єднується, щоб розкрити секретну справу. Коли мета досягнута, можна залишитися у відкритому кінотеатрі й насолодитися переглядом серіалу «Секретні матеріали».

Командні завдання та індивідуальні

Кожен гравець команди являє собою цінність, адже проходить профільне навчання в рядах спецагентів. Усі отримують різні навички: програмування, дешифрування, виконання хімічних дослідів та ін. Коли команда з 4 осіб відправиться проходити квест-кімнати — їм знадобляться ці знання, а також взаємовиручка та винахідливість.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Mystery Play "Секретні матеріали" http://mysteryplay.com.ua/ м Чернігівська, вул. Магнітогорська, 1а

15 відгуків

Илья
31 травня 2017
https://www.facebook.com/100003487916512
Мне это "впечатление" подарил на ДР мой брат и я скажу, что я этому очень рад. Это запоминающийся подарок Больше всего мне понравились элементы неожиданности в этой игре. Казалось бы игра игрой, но внезапные появления некоторых персонажей очень даже порадовали.Так же впечатлили квестовые задачи и атмосфера в которую тебя погружают в процессе их выполнения. Так же не могу не заметить хорошую игру актеров, которые участвовали в этом. Весьма натурально было. В целом очень доволен и рекомендую всем)
Андрій
8 травня 2017
https://www.facebook.com/100000824703822
Дуже атмосферна гра. Пророблені навіть мілкі деталі, які не впливають на квест, але додають відчуття погруження в гру. Сам квест також доволі цікавий, середньої складності, але треба бути достатньо уважним під час навчання, щоб не підвести команду
Ирина
5 травня 2017
https://www.facebook.com/100004283439446
Огромное спасибо организаторам за крутейшее времяпровождение. Происходит полное погружение в атмосферу игры, очень динамично, разнообразно, эмоционально. Время пролетело очень быстро. Здорово, что задания очень разнообразны - как на умственные усилия, так и на физические. Еще и несколько интересных новых навыков приобрели) Рекомендую!
Юлия
10 квітня 2017
Дякую команді bodo за надані послуги.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.