Подаруйте ігровий вечір у «Мафію»!

подарували вже 2 465 разів
300 грн 1 люд. 3 години
300 грн
1 людина
3 години
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Під час гри за столом сидять до 20 гравців. Ведучий розповість правила і роздасть карти сорочкою вгору — кожен буде знати тільки свою роль. Коли в місті настане ніч, відбудеться вбивство. Днем повідомлять про жертву й оголосять про початок голосування за вбивцю. Підозрюваний повинен використовувати свою хитрість і спритність, щоб виправдатися і «перевести стрілки» на іншого. В учасників буде 3 години, щоб викрити мафіозі або позбутися усіх мирних жителів.

Чому ми вибрали мережу ігрових клубів Mafia Ukraine League

За грою простежить ведучий, який вміє тримати інтригу, не виказуючи особистостей гравців. MUL з 2010 року проводить клубні та тематичні ігри, костюмовані вечірки, корпоративні заходи, театралізовані абордажі кораблів, зустрічі формату english mafia і «українська мафія».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Mafia Ukraine League - Мережа гральних клубів http://mafia-game.club м. Палац «Україна», вул. Антоновича, 103, ресторан «O!GOROD»

16 відгуків

Олег
27 травня 2019
Очень понравилось поиграть, это непередаваемые чуства : страх, скованность, азарт, кайф ! Советую идти тем, хто хоть несколько раз уже играл. По началу тяжеловато, так как некоторые игроки уже знакомы, и как то не ловко, но потом азарт берет своё. Ну и во время игры нет ни своих ни чужих, полагешся только на себя и на свою логику и , иногда, везение. РЕКОМЕНДУЮ !
Ирина
18 квітня 2019
Игра была на высоте, рекомендую
Мария
18 квітня 2019
Очень понравилось, хороший Ведущий, было все очень интересно и Компания веселая
Тетяна
28 лютого 2019
Неймовірні враження! Все було дуже круто і весело! До відвідування обов'язково!! Приємна компанія хороший ведучий!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.