Імідж-перетворення

1 людина
до 4 годин
Використати до 31.03.2020

Імідж перетворення — що це?

2 дні модного перетворення під чуйним керівництвом висококваліфікованих спеціалістів — відомого іміджмейкера Марії Півонія, візажиста і фотографа. Чудова нагода дізнатися думку профі стосовно модних тенденцій, підібрати гардероб, змінити зачіску і побачити себе у новому образі. Заплановано індивідуальну консультацію з іміджмейкером, зустріч з перукарем-візажистом і професійна фотосесія. На пам'ять залишиться близько 7-10 знімків в новому образі.

Індивідуальна консультація іміджмейкера

Знайомство з іміджмейкером Марією Піон назавжди змінить уявлення про стилі. Вже близько 10 років Марія працює у сфері краси, опублікувала авторську книгу і взяла участь у зйомках популярних телепрограм. На консультації:

  • озвучуються поради щодо підбору одягу, аксесуарів, колірних поєднань
  • даються рекомендації щодо формування правильного гардеробу
  • створюється індивідуальна карта стилю
  • обговорюється майбутня фотосесія і образ для неї

Професійна фотосесія в новому образі

Довершить процес перетворення професійна фотосесія. Зйомка може відбуватися як в студії, так і на вулиці. Найкращі знімки, до 10 фото з обробкою, вже за пару тижнів опиняться у моделі. Вони дозволять подивитися на себе зі сторони і стануть чудовим спогадом про незвичайний досвід. 

Як все відбувається?

Щаслива власниця сертифікату потрапить до імідж-студії Марії Піон. Перший день буде присвячено знайомству зі світом моди, обговоренню трендів і правилам підбору гардеробу. На гостю чекає продуктивна робота над собою: вона отримає відповіді на усі запитання щодо стилю, візьме участь у плануванні образу для фотосесії, наважиться на зміни. Другий день допоможе втілити задумане в реальність. Майстер зробить гості макіяж і гарну зачіску. Спочатку відбудеться презентація нового образу, а після — професійна фотозйомка в студії або на свіжому повітрі.

Перетворення в студії краси

Гості салону зроблять стильну зачіску і макіяж, а також дадуть рекомендації, як доглядати за волоссям і шкірою обличчя. Також майстер навчить кількох видів щоденного мейк-апу і продемонструє способи швидкої укладки волосся. Це дозволить завжди виглядати неповторно.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Імідж студія Марії Півонія http://www.mystylist.com.ua/ м. Площа Льва Толстого, вул. Перемоги, 77А

5 відгуків

Елена
27 січня 2016
Впечатление мне очень понравилось! Получила его в подарок от мужа. Из предложенных вариантов выбрала именно это, т.к. давно хотела изменить свою внешность и найти свой стиль. Мария и ее команда помогли мне в этом. Она очень позитивный и интересный человек! Я узнала очень много нового и получила массу удовольствия! Спасибо Бодо за отличный подарок!
Наталия
23 грудня 2015
https://www.facebook.com/natalia.pirak
Работа над собой с Марией - это удовольствие. Ты не только получаешь полезную информацию и новый образ, но и заряжаешься положительными эмоциями и вдохновляешься новыми идеями. Мне было очень страшно начать экспериментировать, ведь я консерватор по натуре, а о том, чтоб полностью доверить свой образ другому человеку - не могло идти и речи. Но когда знакомишься с Марией и ее командой, понимаешь, что изменения неизбежны, и появляется уверенность, что все будет хорошо. Спасибо за Ваш профессионализм, за возможность посмотреть на себя с другой стороны и за новые возможности, которые открываются после преображения. А еще спасибо за тот положительный заряд позитива и нескончаемые комплименты, которые я получаю после работы с командой Марии. Прекрасное начало нового года!
Алла
31 травня 2015
https://www.facebook.com/zmeya.sychatova
Я осталась очень довольна впечатлением! Приятно было увидеть себя с новой стороны, узнать приёмы, которые подчеркивают мои достоинства. В новом образе никакого дискомфорта, всё гармонично сложилось, я летаю :) Кроме того, теперь мне гораздо легче ориентироваться в выборе одежды и аксессуаров! Общение с Марией и её командой заряжает позитивом и уверенностью в себе. Спасибо вам! :)
Марина
20 червня 2014
https://www.facebook.com/
Добрый день. Мои друзья знали, что я люблю позировать и пробовать что-то новое. Поэтому с подарком попали в самую точку. для меня было неожиданно, что будет все настолько интересно. Я думаю это не последняя встреча с имиджмейкором, потому, как много узнала того, о чем и не догадывалась, думая, что все знаю. Команде спасибо за мое приоброжение, а друзьям за подарок )
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.