Подаруйте імерсивну екскурсію Farolero для двох!

подарували вже 45 рази
1300 грн
2 людини
90 хв.
Не залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 3 років
Використати до 30.04.2020
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі вирушать на пішохідну екскурсію. Перед її початком гід видасть кожному необхідні елементи: навушники, в яких лунатиме голос оповідача, плащі та парасольки на випадок дощу. Після цього гості вирушать за ліхтарником — головним героєм екскурсії. Він стане провідником і розповість чимало цікавих історій про столицю.

Чому ми вибрали імерсивні екскурсії Farolero

Це аудіоекскурсія, яка об'єднує пізнавальні розповіді та театральні вистави. Прогулянки в такому форматі проводять усім світом. У них задіяні актори, які привносять в екскурсію елементи шоу.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Farolero - Імерсивні екскурсії https://farolero.world/ м. Майдан Незалежності, місце зустрічі біля пам'ятника "Лядські ворота"

4 відгуки

Виктория
14 березня 2019
Спасибо друзьям за подарок - я впервые познакомилась с такой экскурсией. Наверное, она надолго останется одной из самых любимых! Это какая-то особая атмосфера, очень классный гид в своем образе фонарщика. Реально магия! Увидели город с новой стороны! Рекомендую всем! Как идея для свидания - идеально!
Анна
18 грудня 2018
Экскурсия невероятно интересная, мы с друзьями здорово провели время. Гид знает множество увлекательных историй и малоизвестных фактов о Киеве. Плюс все в формате шоу: плащи, фонари. Смело рекомендую впечатление!
Влад
11 грудня 2018
Очень интересно, необычно и познавательно. Ходил с ребенком, ему очень понравилось. Говорит, будто в сказку попал) Я тоже остался доволен. Радует, когда экскурсия - это не обычный поход в музей, а действительно увлекательная прогулка.
Соня
7 грудня 2018
Оооооочень крутой формат!! Все вокруг преобразилось.. Таким город я еще не видела)) Всем советую заглянуть на экскурсию к фонарщику! Обязательно куплю такое впечатление в подарок друзьям))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.