Подаруйте відвідування вистави-імпровізації від «Чорного квадрата»!

подарували вже 5 063 разів
700 грн 2 люд. 1 сеанс
700 грн
2 людини
1 сеанс
Доступно з 18 років
Використати до 31.12.2019

Як відбувається враження

Глядачі вирушать на спектакль «Імпровізація для дорослих» у Freedom Event Hall. Їм нададуть квитки, зважаючи на наявність вільних місць. Вечір у «Чорному квадраті» буде відрізнятися від візитів у класичні театри. Для глядачів підготують шоу, наповнене експромтом. Актори торкнуться теми кохання, стосунків і сексу. На кожній виставі присутній запрошений зірковий гість. В одному з блоків шоу він виступає експромтом нарівні з іншими акторами.

Чому ми вибрали театр-студію «Чорний квадрат»

Студія наповнює свої спектаклі імпровізаціями, створюючи кожного разу неповторне шоу. Такий формат дозволяє максимально залучити глядачів до того, що відбувається. На сцені постійно присутня інтрига, адже ніхто не знає, що станеться далі. «Чорний квадрат» існує з 1991 року. Це єдиний театр подібного формату.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

FREEDOM Event Hall http://www.freedomhall.com.ua м. Почайна, вул. Кирилівська, 134

52 відгуки

Марина
12 квітня 2019
Давно хотіла відвідати імпровізацію та подивитись наживо як актори виплутуются з ситуацій, які їм дають глядачі із зали. І запевняю вас, вони це роблять неперевершено! Актори круто грають і кожного змушуть триматися за животи від сміху. Саме тут можна відпочити і забути про свою буденність, й вдосталь насміятися від жартів про життєві речі. Дуже сподобалось. Обов'язково піду ще і вам рекомендую!
Наталья
9 квітня 2019
https://www.facebook.com/100008410571110
Очень крутое выступление, получила массу позитивных эмоций! Пойду ещё.
Дима
29 березня 2019
https://www.facebook.com/1812717475
Все сподобалось, раджу сходити на імпровізацію. Місцями був абсурдний смішний гумор, місцями лайтовий, але це ж імпровіз...
Катерина
22 березня 2019
Чудова вистава! Зовсім не типова, як для театру!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.