Подаруйте індивідуальний урок пошиття спідниці!

подарували вже 121 рази
1200 грн 1 люд. 4 години
1200 грн
1 людина
4 години
Доступно з 12 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Навчання проходить в 2 етапи. Спочатку учень обговорить свої ідеї зі швачкою, визначиться з фасоном і типом тканини для майбутнього виробу. Наступний крок — практичний урок, на якому новачок пошиє спідницю з нуля. Майстер навчить працювати з ескізом, знімати мірки, кроїти тканину, з'єднувати деталі та ін.

Чому ми вибрали Першу українську fashion & design школу «Майстерня моди»

Школа знаходиться в 7 хвилинах ходьби від станції метро «Золоті ворота». Майстерня існує 8 років. Всі викладачі — практики, які працюють в швейних ательє та на виробництвах. Учень може вибрати один з 3 фасонів:

  • класичну «спідницю-олівець»;
  • «Кльош» - сонце, полусолнце, дзвін;
  • «Тетянку» з дрібними оборками на талії.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Перша українська школа Fashion "Майстерня моди" http://www.modamaster.com.ua м. Золоті Ворота, вул. Івана Франка, 25/40

2 відгуки

Ксения
25 травня 2016
https://www.facebook.com/kseniya.krolenko
Клево, мне очень понравилось! Сама, если честно, никогда не шила. Машинку видела только на картинках))) Мастер показала как заправить нитку, как делать стежки, все очень подробно и доходчиво. Потренировались на ненужном кусочку ткани. А потом уже приступили к пошиву. Удивительно - за 3 часа на самом деле реально пошить юбку! Наталья полностью контролировала, подсказывала, давала советы на протяжении всего занятия. Оказывается, есть столько "трюков" - как спрятать узелок, как сделать ровный шов и т.д. Очень познавательно. От меня впечатлению - ЛАЙК! )))
Таня
19 травня 2016
Спасибо мастеру Наталье за этот мастер-класс! Вспомнила все школьные уроки труда и пожалела, что была на них невнимательной))) Самое сложное для меня - правильно раскроить, остальное - обметать, застрочить и пр. это уже полбеды. Получилось аккуратно, надевать на выход можно (а это главный вопрос, кот. меня волновал))). Кстати, ткань я выбрала задолго до самого мастер-класса и собиралась сшить что-то сама. Но подруга опередила с подарком))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.