Подаруйте індивідуальне пошиття чоловічої сорочки!

подарували вже 17 рази
4600 грн 1 люд. 10 днів
4600 грн
1 людина
10 днів
Використати до 30.04.2020

Як відбувається враження

Замовник відвідає студію тричі. На першій зустрічі дизайнер зніме мірки, допоможе вибрати фасон і тканину для сорочки. На наступній буде примірка і корекція виробу по фігурі. Останній візит в ательє — фінальна примірка готової сорочки. Процес створення ексклюзивної речі займе 10 днів.

Чому ми вибрали дизайн-студію Burdeinaya

Для кожного замовника створюють індивідуальні викрійки. Студія працює з тканинами європейських брендів. Майстри шиють одяг на техніці японського та німецького виробництва. Студія розташована недалеко від Софійського собору між станціями метро «Золоті ворота», «Майдан Незалежності» і «Хрещатик». Ательє співпрацює з телеканалом СТБ.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Burdeinaya - Дизайн-студія http://burdeinaya.com/ м. Золоті Ворота, вул. Стрілецька 7/6

2 відгуки

Алина
3 вересня 2018
Шили с мужем рубашку ему на свадьбу моей сестры. Довольны на 100%. Дизайнер учел все пожелания и ответил на тысячу наших вопросов, а еще помог фасон подобрать, а то мы слегка растерялись от разнообразия вариантов) Спасибо!
Степан
1 серпня 2018
Сертификат на пошив рубашки подарила девушка на годовщину. В ателье все мои пожелания выслушали очень внимательно и помогли выбрать цвет, сам не мог определиться. Примерки прошли быстро и уже скоро я получил свою рубашку именно такой, какой ее представлял. Спасибо любимой, дизайнеру и Бодо за хороший практичный подарок!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.