Подаруйте індивідуальне пошиття чоловічої сорочки!

4600 грн 1 люд. 10 днів
4600 грн
1 людина
10 днів
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Замовник відвідає студію тричі. На першій зустрічі дизайнер зніме мірки, допоможе вибрати фасон і тканину для сорочки. На наступній буде примірка і корекція виробу по фігурі. Останній візит в ательє — фінальна примірка готової сорочки. Процес створення ексклюзивної речі займе 10 днів.

Чому ми вибрали дизайн-студію Burdeinaya

Для кожного замовника створюють індивідуальні викрійки. Студія працює з тканинами європейських брендів. Майстри шиють одяг на техніці японського та німецького виробництва. Студія розташована недалеко від Софійського собору між станціями метро «Золоті ворота», «Майдан Незалежності» і «Хрещатик». Ательє співпрацює з телеканалом СТБ.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Burdeinaya - Дизайн-студія http://burdeinaya.com/ м. Золоті Ворота, вул. Стрілецька 7/6

2 відгуки

Алина
3 вересня 2018
Шили с мужем рубашку ему на свадьбу моей сестры. Довольны на 100%. Дизайнер учел все пожелания и ответил на тысячу наших вопросов, а еще помог фасон подобрать, а то мы слегка растерялись от разнообразия вариантов) Спасибо!
Степан
1 серпня 2018
Сертификат на пошив рубашки подарила девушка на годовщину. В ателье все мои пожелания выслушали очень внимательно и помогли выбрать цвет, сам не мог определиться. Примерки прошли быстро и уже скоро я получил свою рубашку именно такой, какой ее представлял. Спасибо любимой, дизайнеру и Бодо за хороший практичный подарок!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.