Подаруйте заняття йогою для вагітних!

подарували вже 128 рази
750 грн 1 люд. 6 занять по 60 хв.
750 грн
1 людина
6 занять по 60 хв.
Проходить у групі
Використати до 30.04.2020

Як відбувається враження

Дівчина відвідає курс занять, спрямований на поліпшення самопочуття. Спеціаліст підбере вправи на правильне дихання та асани для укріплення м`язів. Програма спеціально розроблена для вагітних. За бажанням можна відвідувати тренування з фітболами або полегшені заняття з гімнастики.

Чому ми вибрали сімейний центр «Азбука для батьків»

У місті є 2 філії центру, розташованих у пішій доступності від станцій метро «Лук`янівська» та «Лівобережна». Гостя може вибрати той, до якого добиратися буде найзручніше. Є ранкові та вечірні тренування. Килимок для занять видають у студії. Відвідувати тренування можна з 16-го тижня вагітності.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Азбука для батьків - Сімейний центр http://www.roditeli.ua/ м. Лук'янівська, вул. Мельникова, 6 м. Лівобережна, вул. Євгена Сверстюка, 19

8 відгуків

Алина
6 серпня 2019
Очень полезные занятия, хорошая атмосфера и отличное настроение и самочувствие после) спасибо)
Оля
7 червня 2019
Все сподобалось)
Татьяна
8 травня 2019
Отличная йога-студия. Очень уютная. Малочисленная группа беременных-занимающихся. Прекрасная опытная, чуткая тренер (кроме этого в отличной форме, что радует глаз и дополнительно мотивирует). Йога - в легкой версии, по-моему мнению, подходит для новичков и беременных во второй половине беременности. Но все же это йога, а не легкая зарядка, как в некоторых центрах для беременных. Осталась довольна!
Юлия
12 березня 2019
Вчера была первый раз на йоге для беременных) выбрала локацию - Левобережку, от метро добираться удобно. Встретили хорошо, подарили подарочки, что очень приятно. В группе было 2е мамочек. Не представляю, как поместилось бы больше, т.к. зал маленький, хотелось бы чтобы был просторней:) еще есть возможность попробовать фитбол, пойду пробовать.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.