Подаруйте майстер-клас йоги в повітрі!

подарували вже 17 887 разів
300 грн
1 людина
2 заняття по 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020
до 95 кг
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Флай-йога — екзотична східна техніка, особливість якої в тому, що всі вправи виконуються в підвішеному стані. При цьому головною точкою опори служить спеціальний гамак, прикріплений до стелі. З його допомогою можна легко і швидко опанувати головні асани. На заняттях інструктор покаже, як правильно виконувати різні прийоми та вправи для дихання. Йога допоможе позбутися втоми, нормалізувати сон і поліпшити пластику тіла.

Чому ми вибрали студію Ram Yoga

На вибір є дві студії — перша розташована у двох хвилинах ходьби від метро «Арсенальна», друга — в 15 хвилинах від метро «Мінська». В Ram Yoga працюють сертифіковані інструктори, що практикують йогу не менше 2-3 років. Зали обладнані дзеркалами в повний зріст і системою кондиціонування.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Ram Yoga - Студія http://ramyoga.com.ua/ м. Арсенальна, пров.Инженерный, 4Б м. Мінська, пр-т Героїв Сталінграда, 24А

267 відгуків

Татьяна
11 червня 2019
Сертифікат подарувала подруга, і я в захваті! Йогою давно цікавилась, але з повітряною ще справи не мала. Йога на Арсенальній пройшла в вельми спокійній атмосфері, дозволила розслабитись після важкого тижня. Однозначно рекомендую)
Виктория
8 червня 2019
Получила на День рождения в подарок впечатление!! Как оказалось- незабываемые! Команда Bodo без проблем и четко внесла коррективы в сертификат по моей просьбе. Четко, быстро, в наилучшем качестве! Спасибо, ребята!!
Євгенія
5 червня 2019
Дуже уважний і привітний персонал. Інструктор Ксенія все детально пояснює і показує. Впорається навіть початківець.
Анастасія Ларичева
1 червня 2019
https://www.facebook.com/100002283954953
Все просто чудово! Дякую

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.