Подаруйте заїзд на картах для двох!

подарували вже 39 633 разів
550 грн
2 людини
по 1 заїзду
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 7 років
Використати до 31.12.2019
до 120 кг
від 135 см
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі влаштують перегони на невеликих машинах. Перед стартом вони пройдуть інструктаж. Адміністратор видасть кожному захисну екіпіровку: шолом, підшоломник і рукавички. Потім друзі візьмуть участь у заїзді в компанії інших гонщиків. Після фінішу інструктор визначить переможця.

Чому варто спробувати картинг для двох

Для управління картом не обов'язково мати досвід водіння, автомобіль оснащений автоматичним зчепленням, пружною підвіскою і жорстким рульовим механізмом. Карт — дуже безпечний транспорт, у разі зіткнення гонщика захищає передній і задній бампер, а повороти коліс здійснюються практично миттєво.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Блокбастер - Картинг-центр http://www.bkart.com.ua м. Петрівка, пр-т Степана Бандери, 34В

1 936 відгуків

Ирина
17 квітня 2019
Ребёнок в восторге!!!!
Анастасія
16 квітня 2019
Емоції і досі переповнюють
Андрей
15 квітня 2019
Понравилось отношение операторов и ненавязчивое напоминание услуги (очень приятные и вежливые в общении). Сама услуга была тоже не плохой но думаю попробовать что-то поярче 10 мин на картах достаточно для такой маленькой трассы , но мало впечатлений от опять таки маленькой трассы) вообщем все понравилось 5 из 5
Евгения
15 квітня 2019
Подруга подарила детям сертификат на картинг для двоих. Сказать, что они в восторге - это почти ничего не сказать. Дети впервые были на картинге, и они аж захлебывались, рассказывая, как это было круто и интересно для них :) Все было вовремя, удобно, организованно. Спасибо Бодо за приятное времяпровождение.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.