Подаруйте заїзд на карті!

подарували вже 34 756 разів
300 грн
1 людина
1 заїзд
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 7 років
Використати до 31.12.2019
до 120 кг
від 135 см
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Гонщик вирушить на картодром. Його зустріне інструктор і розповість про правила безпеки, влаштування картів і тонкощі управління. Відвідувачу видадуть шолом із підшоломником. Потім йому допоможуть сісти в машину, завести її та підготуватися до старту. Після сигналу світлофора розпочнуться перегони. Коли закінчиться заїзд, можна забрати роздруківку з графіком швидкості на кожному колі.

Чому варто спробувати картинг

Картинг — це можливість відчути себе гонщиком. Для керування машиною не потрібен досвід водіння — вона оснащена автоматичним зчепленням, пружною підвіскою та жорстким рульовим механізмом. У «Блокбастері» можна обкатати карти моделі німецького виробництва. А в картинг-центрі Ingul-Kart можна випробувати машини французького виробника. Катання не залежить від погоди, так як у картинг-клубах є криті та відкриті траси.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Блокбастер - Картинг-центр http://www.bkart.com.ua м. Петрівка, пр-т Степана Бандери, 34В

1 946 відгуків

Инна
Сьогодні
Все понравилось и организация, и мероприятие. Сотрудникам бодо огромное спасибо за оперативность, лояльность в подборе и проведении, выбранных мероприятий.
John
22 квітня 2019
All was good.
Дмитрий
22 квітня 2019
Впечатления суппер. Качество услуги отличное. Спасибо.
Юрий
22 квітня 2019
https://plus.google.com/110810022696386309170
Все прошло на высшем уровне! Настроение чудесное!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.