Подаруйте відпочинок в хаммамі з друзями!

подарували вже 2 444 разів
1600 грн 6 люд. 3 години
1600 грн
6 людей
3 години
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

На друзів чекає розпарювання в турецькій лазні з аромаоліями. Температура повітря всередині — + 40-50 ° С, вологість — 100%. Такі умови дозволяють перебувати в хамамі досить тривалий час. Після розпарювання компанія матиме можливість поплавати в басейні, скупатися в джакузі або купелі. За бажанням можна взяти з собою їжу та напої. У салонах є кімнати відпочинку, де друзі зможуть розслабитися після сеансу.

Чому варто спробувати хамам з друзями

Відвідування хамаму допомагає поліпшити стан шкіри та нормалізувати сон. Гості зможуть позбутися втоми та зміцнити імунітет. На вибір є 2 оздоровчих центри. У «Золотому Хамамі» знаходиться басейн з гейзером, в салоні «Хамам» — джакузі або купіль (залежно від обраної локації). Кожному відвідувачу на місці видаються одноразові капці, за необхідністю — одноразову білизну та пештемаль (спеціальний рушник для хамаму).

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Хамам - Турецька лазня http://praga-kiev.com.ua/glavnaja.html м. Харківська, Харківське шосе, 56 м. Позняки, вул. Драгоманова, 31-Б м. Чернігівська, вул. Празька, 31

49 відгуків

Константин
11 лютого 2019
Чисто, комфортно и функционально.
Светлана
13 січня 2019
Добрый вечер. Хаммам с друзьями (пр. Григоренко) прошел отлично. Встретили радушно, все рассказали, показали, лишние вопросы не задавали, создали все условия для отличного отдыха. 3 часа пролетели быстро и комфортно. Травяной чай был очень вкусным и своевременным. Все остались довольны. Спасибо
Дмитро
25 грудня 2018
Все было отлично, обслуживание качественное, и баня паровая понравилась
Юлия
23 грудня 2018
Понравилось. Спасибо за удовольствие!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.