Подаруйте ходіння по вугіллю!

подарували вже 854 рази
1000 грн
1 людина
4 години
Проходить у групі
Використати до 31.12.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Учасник вирушить за місто для проходження тренінгу. Спочатку вся група збере дрова для обрядового вогнища. Потім інструктор проведе медитацію та запропонує кілька дихальних вправ. Після того, як догорить багаття, на гостя чекає головна частина — ходіння по вугіллю. Наприкінці влаштують чаювання.

Чому ми вибрали езотерик-студіо «Місто майстрів»

Студія проводить заняття з 2005 року, за цей час її клієнтами стало більше ніж 6 тис. осіб. У центрі представлені як західні, так і східні напрямки. Тренінг проводить езотерик і практик шаманізму з 10-річним досвідом. Дістатися пункту призначення можна разом з інструктором або самостійно.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Місто Майстрів - Езотерик-студіо http://gorodmasterov.kiev.ua/ Галявина в лісі на березі озера, неподалік від Києва (8 км)

6 відгуків

Тимур
24 липня 2018
Посетил впечатление, привел в порядок мысли! Давно увлекаются медитативными практиками, однако углехождение практиковал впервые. Ощущения интересные. Все это так символично: разожгли костер, погрузились в себя, побыли наедине с окружающим миром... Благодаря тому, что впечатление проходит в группе, завел много полезных знакомств. Приятно быть окруженным единомышленниками.
Михаил
4 січня 2017
Все было супер и здорово.
Виктория
19 жовтня 2016
Теперь, кроме знания, что это возможно, у меня есть реальный опыт. Это действительно возможно. Спасибо Bodo за Впечатление!
Инна
27 березня 2016
Очень вдохновляющее впечатление, спасибо! Открыла в себе новые силы, второе дыхание. Ну и конечно же здорово отдохнула на природе))
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.