Подаруйте ходіння по вугіллю!

подарували вже 876 рази
1000 грн
1 людина
4 години
Проходить у групі
Використати до 29.02.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Учасник вирушить за місто для проходження тренінгу. Спочатку вся група збере дрова для обрядового вогнища. Потім інструктор проведе медитацію та запропонує кілька дихальних вправ. Після того, як догорить багаття, на гостя чекає головна частина — ходіння по вугіллю. Наприкінці влаштують чаювання.

Чому ми вибрали езотерик-студіо «Місто майстрів»

Студія проводить заняття з 2005 року, за цей час її клієнтами стало більше ніж 6 тис. осіб. У центрі представлені як західні, так і східні напрямки. Тренінг проводить езотерик і практик шаманізму з 10-річним досвідом. Дістатися пункту призначення можна разом з інструктором або самостійно.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Місто Майстрів - Езотерик-студіо http://gorodmasterov.kiev.ua/ Галявина в лісі на березі озера, неподалік від Києва (8 км)

8 відгуків

Юля
22 червня 2019
Было круто!!!! Спасибо огромное! Это обалденный опыт,)) Все прошло замечательно)))
Анастасия
20 травня 2019
https://www.facebook.com/100003590018067
Все прошло отлично! Состояние невероятное! организация на хорошем уровне.
Тимур
24 липня 2018
Посетил впечатление, привел в порядок мысли! Давно увлекаются медитативными практиками, однако углехождение практиковал впервые. Ощущения интересные. Все это так символично: разожгли костер, погрузились в себя, побыли наедине с окружающим миром... Благодаря тому, что впечатление проходит в группе, завел много полезных знакомств. Приятно быть окруженным единомышленниками.
Михаил
4 січня 2017
Все было супер и здорово.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.