Подаруйте квитки в кіно 4DX для компанії!

подарували вже 267 рази
900 грн
4 людини
1 сеанс
Доступно з 7 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Друзі відвідають сеанс кіно в форматі 4DX. Ця технологія дозволяє переглядати фільми з додатковим набором спецефектів. Завдяки цьому глядач повністю занурюється у сюжет. Компанія зможе самостійно вибрати фільм з афіші кінотеатру. Під час сеансу друзі відчують рухи, водяні бризки та вітер, а також запахи.

Чому ми вибрали кінотеатр Cinema citi

Кінотеатр розташований у ТРЦ Ocean Plaza, поруч із станцією метро «Либідська». В Cinema citi представлено 8 залів для перегляду кіно, а сеанси починаються кожні 15 хвилин. У кінотеатрі встановлені спеціальні вентилятори, які забезпечують ефект поривів вітру, машини-генератори для імітації туману, а також стробоскопи для створення світлових спалахів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Cinema citi - Кінотеатр https://cinemaciti.ua/ocean-plaza м. Либідська, вул. Антоновича, 176, ТРЦ «OCEAN PLAZA», 3 поверх

46 відгуків

Дергилева Оксана
18 лютого 2019
Спасибо,нам очень понравилось впечатление. Все просто было супер. Огромное спасибо что вы есть
Ирина
17 лютого 2019
Была на таком впервые ,с подругой. Признаться честно, ожидала просто трясущиеся стулья. Но на самом деле все оказалось совсем иначе и немного круче и интереснее. Кресла чуть ли не трудились,ощущался каждый удар и падение персонажа. Иногда легко брызгала вода и дул ветер. Так как ходили на Аквамена, то вода брызгала очень даже часто.
Анастасия
16 лютого 2019
https://plus.google.com/105650695191873224486
Фильм супер) эмоций куча! Ходили с любимым, это был подарок на 14 февраля! Всё супер!
Елана
16 лютого 2019
Супер, очень понравилось! благодарю за впечатление!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.