Подаруйте кінну екскурсію Київською Руссю для двох!

подарували вже 2 641 разів
800 грн 2 люд. 60 хвилин
800 грн
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 7 років
Використати до 31.10.2019
до 95 кг
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі відвідають етнокомплекс «Київська Русь». На його території відтворено образ життя середньовічних людей, збережена автентична атмосфера стародавнього міста. Тут клієнтів зустріне гід і за сумісництвом інструктор верхової їзди. Спочатку він підбере відповідних коней для прогулянки, розповість правила безпеки, пояснить, як триматися в сідлі. Потім пара покатається по «Київськії Русі» верхи. Клієнтів буде супроводжувати гід, який проведе екскурсію по парку.

Чому ми вибрали парк «Київська Русь»

«Київська Русь» — це музей просто неба, який займає територію 50 га. Проект створений в історично значущому місці, згаданому в літописах. Відвідати екскурсію можуть люди без навичок верхової їзди. Стайня парку — це єдине місце в Україні, де можна побачити близько 20 історичних порід коней. Всі скакуни обкатані та доглянуті.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Київська Русь - Парк http://parkkyivrus.com/ua/ Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів

17 відгуків

Алина
13 січня 2019
https://www.facebook.com/100002054049712
Очень понравилось!
Татьяна
29 липня 2018
Вчера были у нас экскурсия по древнему Киеву на лошадях. Сказать что мы в восторге, ничего не сказать! Очень все понравилось! Красивая местность, приятные люди, хорошие экскурсоводы Таня и Максим спасибо им большое! Лошади шикарные, очень красивые, ухоженные, смирные. Я впервые каталась, но впечатления останутся на долго! Спасибо за подаренное впечатления, и прекрасное проведенное время!
Анастасия
9 липня 2018
https://www.facebook.com/100008242068828
Отличная экскурсия, девушки Александра и Вероника просто молодцы! Кони замечательные, впервые в жизни каталась и все получилось! Особенно интересно ехать в парк на выходных или в праздники, тогда там очень весело!
Павло
15 травня 2018
Враження від екскурсії просто неймовірні. Хочеться ще.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.