Подаруйте відвідування контактного зоопарку для двох!

подарували вже 3 723 разів
400 грн
2 людини
не обмежено
Доступно з 3 років
Використати до 29.02.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі відвідають зоопарк, в якому дозволяється заходити в клітки та гладити тварин. Наглядачі розкажуть про вихованців та дадуть кілька порад про те, як правильно з ними поводитися. Спостерігати за місцевими мешканцями можна хоч цілий день.

Чому ми вибрали контактний зоопарк «Страна ЕНОТиЯ»

У зоопарку мешкає понад 20 видів тварин і птахів. Зоопарк працює щодня.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Страна ЕНОТиЯ - Контактний зоопарк https://www.enotia.com.ua/ м. Теремки, вул. Заболотного, 37, ТРЦ «ART MALL»

202 відгуки

Тамила
Вчора
https://www.facebook.com/100009460797812
Вчера использовали подарочный сертификат на посещение контактного зоопарка. Масса эмоций... Ребёнок доволен... Какие чудесные еноты там...а свинюка какая прикольная...а этот веселый и забавный лемур...а обезьянка, которая с таким азартом точила яблоки...пони - супер!!! Просит кушать - стучит копытом... Лама грациозная такая... все-все-все ооооочень понравилось. Бродили мы с дочкой 2,5 часа... Персонал замечательный!!! Ооооочень вежливый и обходительный... Рекомендую сходить с детками!!! Спасибо всем!!!
Юлия
25 червня 2019
https://www.facebook.com/100002278451304
Енотия - это место релакса как для взрослых так и для детей. Зоопарк чистый, с минимальным запахом, весь персонал отзывчив и доброжелателен)) Единственный кто там ленивый до ужаса, это Лимур, который спит не с 12:00 до 14:00, а он спит по факту вечно)) бодрствует, только в момент открытия, и вечером) А так все было очень круто, и ребенку понравилось и нам. Отдельное спасибо, команде bodo за оперативность и качественный сервис!!!!
Вікторія
23 червня 2019
Зоопарк невеличкий, але дітям буде дуже цікаво. Більшість тварин можна погладити, майже до всіх можна зайти у вольєр, погодувати. Навітьь дорослі були в захваті від єнотів та носух.
Ольга
23 червня 2019
Багато цікавих тваринок, яких можна потіскати і погодувати)))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.