Подаруйте відвідування контактного зоопарку для компанії!

подарували вже 763 рази
750 грн
4 людини
не обмежено
Доступно з 3 років
Використати до 29.02.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Компанія вирушить до зоопарку, в якому можна безпосередньо спілкуватися з тваринами, заходити до них у клітки та брати на руки. Працівники комплексу поділяться цікавими фактами про вихованців та розкажуть, як правильно поводитися з ними. Обмежень за часом перебування на території зоопарку немає.

Чому ми вибрали контактний зоопарк «Страна ЕНОТиЯ»

У комплексі мешкає понад 20 видів різних тварин і птахів. На відвідувачів чекає зустріч із кенгуру, африканським їжаком, ламою, носухою, павичем, качкою-мандаринкою та багатьма іншими. Відвідати зоопарк можна в будь-який день.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Страна ЕНОТиЯ - Контактний зоопарк https://www.enotia.com.ua/ м. Теремки, вул. Заболотного, 37, ТРЦ «ART MALL»

201 відгук

Юлия
Сьогодні
https://www.facebook.com/100002278451304
Енотия - это место релакса как для взрослых так и для детей. Зоопарк чистый, с минимальным запахом, весь персонал отзывчив и доброжелателен)) Единственный кто там ленивый до ужаса, это Лимур, который спит не с 12:00 до 14:00, а он спит по факту вечно)) бодрствует, только в момент открытия, и вечером) А так все было очень круто, и ребенку понравилось и нам. Отдельное спасибо, команде bodo за оперативность и качественный сервис!!!!
Вікторія
23 червня 2019
Зоопарк невеличкий, але дітям буде дуже цікаво. Більшість тварин можна погладити, майже до всіх можна зайти у вольєр, погодувати. Навітьь дорослі були в захваті від єнотів та носух.
Ольга
23 червня 2019
Багато цікавих тваринок, яких можна потіскати і погодувати)))
Юлия
22 червня 2019
https://www.facebook.com/100007476647213
В зоопарке очень интересно, особенно детям. Возможность соприкоснуться с природой на расстоянии прикосновения-неописуемый восторг!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.