Космічний вечір у планетарії для двох

подарували вже 2 762 разів
2 людини
1 сеанс
Доступно з 5 років
Використати до 31.12.2019

Як відбувається враження

Друзі зможуть здійснити подорож до зірок і відкрити для себе багато таємниць космосу. Асортимент кінострічок планетарію постійно поповнюється. Пара вибере будь-який фільм для перегляду на суму сертифіката — 500 грн. Після цього гості вирушать на сеанс до сферичної кінозали. На території комплексу є кафе, де можна купити попкорн.

Чому ми вибрали Київський планетарій

Комплекс розпочав роботу в 1952 році. Це один із найбільших планетаріїв у країні. Його купол другий за розміром в Європі. Нова проекційна система дозволяє глядачам дивитися повнокупольні фільми. Планетарій надає великий вибір фільмів для будь-якого віку.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Київський Планетарій http://planet.org.ua/ м. Олімпійська, вул. Велика Васильківська, 57/3

44 відгуки

Ольга
11 квітня 2019
Ходили в планетарий вдвоем. Всё очень понравилось,пришли в кассу обменяли за минуту сертификат на билеты и пошли смотреть. Единственный минус-не хватило 40 минут, хотелось ещё)
Ольга
29 березня 2019
Нам дуже сильно сподобалось, обов`язково ще будемо користуватись подарунковими сертифікатами bodo. Приємні , ввічливі працівнивники , які завжди підкажуть , порадять , допоможуть знайти цікаву пропозицію , що принесе незабутні враження) «Космічна подорож» просто ВАУ , ми були в захваті! Рекомендую всім!)
Елена
27 березня 2019
Мне подарили сертификат в планетарий . Я в восторге от впечатлений . Все просто замечательно ! Организация мероприятия от Bodo на высоком уровне . Путешествие по Солнечной системе вызывает восторг и море позитива . Совету всем воспользоваться услугами Bodo , разочарований не будет , а положительных эмоций масса .
Максим
23 березня 2019
https://www.facebook.com/100001069441943
#зорянийсвіт #київ #планетарій #темнаматерія #космос #галактики #емоції #враження #хочуще Щойно вийшов з планетарію і відчуваю себе справжнім космічним туристом, якого, як мавпу чи "Белку та Стрелку", запустили в космос. 2 прольоту навколо землі, занурення під землю, поміж галактиками - враження повні штани і назад на землю, у реальність. Чи згадаю коли був тут в останнє - то ще в шкільні роки. Науково - популярна подорож з запрокинутою головою і роззявленою пащею. ВАУ! Камера телефона і на мить не здатна передати краси дійства на екрані куполі. А будь-який ефект 3D фільмів наче і не ефект. Але і це не головне, бо відчути себе хлопчаком, що мріє про космічні подорожі вартує само по собі набагато більшого.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.