Космічний вечір у планетарії

подарували вже 1 063 разів
1 людина
1 сеанс
Доступно з 5 років
Використати до 31.12.2019

Як відбувається враження

У розпорядженні користувача буде сертифікат на суму 250 грн для перегляду фільму. Гість вибере будь-яку кінострічку, яку покажуть на повнокупольному екрані. Глядач зможе відвідати сеанс «Подорож Сонячною системою», «Таємна чорна матерія», «Загроза з космосу та дивні супутники» або щось інше.

Чому ми вибрали Київський планетарій

Планетарій є одним з найбільших в Україні. Він займає друге місце в Європі за розміром купола, а площа екрану складає 830 м². Планетарій відкритий для гостей з 1952 року. Повнокупольні фільми глядачі можуть дивитися завдяки новій проекційній системі. У прокаті є кінострічки як для дорослих, так і для дітей.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Київський Планетарій http://planet.org.ua/ м. Олімпійська, вул. Велика Васильківська, 57/3

45 відгуків

Владислав Кондратенко
22 квітня 2019
Довольны
Ольга
11 квітня 2019
Ходили в планетарий вдвоем. Всё очень понравилось,пришли в кассу обменяли за минуту сертификат на билеты и пошли смотреть. Единственный минус-не хватило 40 минут, хотелось ещё)
Ольга
29 березня 2019
Нам дуже сильно сподобалось, обов`язково ще будемо користуватись подарунковими сертифікатами bodo. Приємні , ввічливі працівнивники , які завжди підкажуть , порадять , допоможуть знайти цікаву пропозицію , що принесе незабутні враження) «Космічна подорож» просто ВАУ , ми були в захваті! Рекомендую всім!)
Елена
27 березня 2019
Мне подарили сертификат в планетарий . Я в восторге от впечатлений . Все просто замечательно ! Организация мероприятия от Bodo на высоком уровне . Путешествие по Солнечной системе вызывает восторг и море позитива . Совету всем воспользоваться услугами Bodo , разочарований не будет , а положительных эмоций масса .

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.